piątek, 1 marca 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 13886 wyświetleń

Zgwałcił 70-letiną staruszkę!

Jeździł rowerem po okolicy i typował swoje ofiary. Pod koniec lipca zgwałcił 70-letiną staruszkę. Kilka dni później wpadł w ręce Policji. Wczoraj został tymczasowo aresztowany.

 W miniony czwartek policjanci z Siemiatycz zatrzymali 67-letniego mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie staruszki. Przestępca jechał rowerem i na widok policyjnego radiowozu zaczął uciekać. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali go i obezwładnili. Mężczyzna odpowiadał rysopisowi gwałciciela, który kilka dni wcześniej zgwałcił w Drohiczynie starszą kobietę. Poruszając się skradzionym rowerem typował woje ofiary. W połowie lipca w ten sam sposób próbował zgwałcić inną staruszkę, jednak kobieta zdołała wyrwać się z rąk przestępcy. 67-latek w listopadzie ubiegłego roku wyszedł z zakładu karnego w Siedlcach, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa.  Prowadzący sprawę policjanci nie wykluczają, że gwałciciel może mieć więcej ofiar na swoim sumieniu. Mężczyzna rowerem mógł przemieszczać się w sąsiadujące z powiatem siemiatyckim województwa: mazowieckie i lubelskie.  Dlatego wszystkie kobiety, które padły ofiarą gwałciciela prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komanda Powiatową Policji w Siemiatyczach pod numerem telefonu 085 656 42 28 lub 997.
 Wczoraj  decyzją Sądu Rejonowy w Bielsku Podlaskim został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.       

       mł.asp. Kamil Tomaszczuk

Komentarze (9)

do czego to doszlo!!

i bardzo dobrze ze go zlapali po grajewie tez kreco sie dziwne typy ludzi wiec moze i u nas lepiej by bylo zeby patrole strazy lub policji jezdzily czesciej po ulicach

heheheh :) niby przyka sparaw ale troszke komiczna :)

Ten to ma zdrowie :D

hehe smieszna troche sprawaa stary ale jeszcze jary współczucia dla tej 70-letniej pani

wy chyba nie czytacie co piszecie.Współczuję kobietom.Piszecie 67 mężczyzna i 70 letnia staruszka.No róznica wieku olbrzymia chachacha.a może byłoby lepiej 67 staruszek zgwałcił 70 letnią staruszkę? Albo może 67 letni mężczyzna zgwałcił 70 letnią kobietę.Czyn jest naganny,sens tekstu śmieszny.

ale komedia!!!heh wspolczuje tej pani i innym!!buhahahha:P

powinni go wykastrowac , jak mu sie chce to w drzwi i kapciem H..a

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.