piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12186 wyświetleń

Zdobądź prawo jazdy kat.C

Gmina Grajewo złożyła kilka miesięcy temu wniosek na otrzymanie dofinansowania z programu operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Dzięki temu, że projekt został zaakceptowany kilkudziesięciu mieszkańców gminy będzie miało możliwość poprawienia swojej aktywności zawodowej. Część osób zdobędzie prawo jazdy kategorii C, część - uprawnienia na obsługę wózków widłowych.

- Program „Nowy zawód nowe możliwości” zakłada poprawę dostępu do zatrudnienia. Pięćdziesięciu mieszkańców naszej gminy podniesie swoje kwalifikacje całkowicie za darmo, ponieważ projekt w 100% pokryje koszty szkoleń. Obecnie jesteśmy na etapie dostarczania załączników do podpisania umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy na ten projekt. Po podpisaniu umowy ogłosimy rekrutację dla kandydatów do przeprowadzenia tych szkoleń – powiedział nam wójt Gminy Grajewo S. Szleter.

Gmina otrzymała dofinansowanie w kwocie 63 800 zł. Szczegółowe kryteria, jakie będzie musiał spełnić zainteresowany nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że z oferty będą mogły skorzystać osoby zameldowane na terenie gminy, które ukończyły szkołę średnią lub zawodową i nie są jeszcze zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy.

e-Grajewo.pl 

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (6)

Osoba, która zajmuje się w Gminie tymi wszystkimi wnioskami z UE to ma niezłą głowę do tego. Taki pracownik to skarb. Taką kadrę trzymaj Panie Wójcie - szkoda, że w gminie Wąsosz nie ma takich pracowników :-( co by umieli zdobywać pieniądze dla ludzi na różne szkolenia i kursy!!!

Nie podoba mi sie to wymaganie-skonczona szkola średnia.Tyle jest ofert pracy dla kierowcy z kat. C jak rowniez jest duzo kierowcow z ukonczona tylko szkola zawodową o kierunku-kierowca-mechanik.Przykro ze takie osoby nie mogą z tego skorzystac podnosząc swój prestiz zawodowy jak rowniez zmienic miejsca pracy.A szkoda ,że już takie osoby nie liczą sie w naszym społeczeństwie.

mogą również brać udział w szkoleniach osoby po szkole zawodowej. Czytaj uważniej

Tam jest napisane szkoła średnia lub zawodowa. Czytaj dokładniej.

Czytam uważnie i rownież zauważyłem zmieniona treść.Byla tylko szkoła średnia jak również nie było wcześniej mowy o wózkach widłowych.Wiem co pisze..

szkoda tylko, że nigdy nie ma miejsca na te prawko... zarzucą temat prawko i za 5 min nie ma już miejsc.. lol...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.