Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12365 wyświetleń

Zderzenie z pociągiem w Osowcu


51 - letni kierowca ciężarówki nie wyhamował przed przejeżdżającym składem pociągu towarowego, doprowadzając do zderzenia. Mężczyzna trafił do szpitala. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

We wtorek 25 X, po godzinie 11.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mońkach otrzymał informację o zderzeniu ciężarówki z pociągiem. Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Osowiec Twierdza. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 51 - letni kierowca stara najprawdopodobniej jechał zbyt szybko. Mężczyzna nie zdążył wyhamować przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym i uderzył w wagon przejeżdżającego ze stacji Osowiec na teren jednostki wojskowej pociągu towarowego. Transport był zabezpieczony przez strażaków oraz straż Jednostki Wojskowej Osowiec.

W momencie przejazdu pociągu na drodze krajowej numer 65 ruch został wstrzymany w obu kierunkach. Kierowca ciężarówki z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. 51 - latek za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem
- informuje KWP w Białymstoku
Komentarze (4)

Ma szczęście, jak by mu te petardy wybuchły w tym wagonie to w kosmos by poleciał.

pociąg mu wyjechał

Żałosne, trafił do szpitala i jeszcze mandat dostał. A co byłoby gdyby nie przeżył, mandat dostała by rodzina ????? Katastrofa ... polskie prawo jest do d**y ...

paka w dorym stanie zmieni sie kabine i silnik i delej bedzie smigal :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.