niedziela, 14 kwietnia 2024

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 2345 wyświetleń

Zderzenie volvo z mercedesem

Na drodze krajowej nr 8 doszło do zderzenie ciężarowego volvo z osobowym mercedesem. W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci.

W miniony wtorek przed północą dyżurny monieckiej Policji otrzymał informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 8 w rejonie miejscowości Krasne Stare. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 31-letni obywatel Litwy jadąc ciężarowym volvo, na prostym odcinku drogi rozpoczął manewr omijania stojącego na jego pasie ruchu mercedesa. W tym czasie 57-letni kierowca osobówki zaczął skręcać w lewo w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Kierowca mercedesa ze złamanymi żebrami oraz jego pasażerka ze złamaną ręką trafili do białostockiego szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci.     – informuje oficer prasowy KPP w Mońkach

 


Komentarze (1)

I tak mercedesa już rdza brała,dziwne,że ten wrak się nie rozsypał.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.