Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12871 wyświetleń

Zderzenie tira z busem

Osiem osób w szpitalu, to efekt zderzenia scani z fordem. Łomżyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Jak informuje oficer prasowy KMP w Łomży - 15 lipca br. około godziny 17.00, w pobliżu miejscowości Konopki Stare na drodze relacji Łomża – Ostrów Mazowiecka, tir czołowo zderzył się z busem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 23-letni kierowca ciężarowej scani nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim pojazdu. Chcąc uniknąć najechania na jego tył zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka fordem transitem. W rezultacie 8 obywateli Litwy podróżujących busem trafiło do szpitala. Dodatkowo uszkodzony został ciągnięty przez forda na lewecie samochód.

Łomżyńscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.


Monieccy policjanci zatrzymali kobietę, która jechała oplem. Okazało się, że 33-latka była pijana i ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Wieczorem 20 VII w Mońkach na ulicy Tysiąclecia policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą oplem. 33-latka była pijana i nie posiadała prawa jazdy. Podczas badania alkomat wykazał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Jak się później okazało kobieta ma sadowy zakaz prowadzenia pojazdów, gdyż wcześniej była zatrzymana za jazdę po spożyciu alkoholu.

Teraz odpowie ona przed sądem za niestosowanie się do zakazu i poruszania się autem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej za to nawet do 3 lat pozbawienia wolności - źródło oficer prasowy KPP w Mońkach.
KWP w Białymstoku

 

czwartek, 30 czerwca 2022

Kończy się budowa zapory na granicy

Komentarze (4)

ja uważam, że "tirami" powinni jeżdzić kierowcy z doświadczeniem, a w innym przypadku mamy takie skutki.

do ''kierowca'' Jeżeli twoim zdaniem tirami powinni jeździć wyłącznie ludzię z doświadczeniem to jak ktoś nabierze doświadczenia skoro nie będzie mógł się podszkolic ? naprawde inspirują mnie wasze niektóre wypowiedzi !! ; ( Jak ci nie odpowiada przeciez nie musisz jeździć wogóle samochodem.. bo Przeciez nawet trzeba mieć doświadczenie. !
haha

hehe kto jezdzic nie umie to niech w ogole za kierownica nie siada:)

Brak wyobrazni pospiech i brawura i mamy efekty ...Niestety wielu mlodych zapomina ze 480 KM z naczepa to nie to samo co samochod osobowy .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.