Kraj

Zderzenie golfa z manem


Na skrzyżowaniu ulicy Arnikowej i Wojska Polskiego doszło do zderzenia volkswagena golfa z ciężarowym manem. Okazało się, że kierujący golfem 21-letni mieszkaniec gminy Augustów był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wczoraj około godziny 5.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu golfa z ciężarowym manem. Do zdarzenia doszło w Augustowie na skrzyżowaniu ulic Arnikowej i Wojska Polskiego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 21-letni kierowca volkswagena wyjeżdżał z ulicy Arnikowej na ulicę Wojska Polskiego. Mężczyzna, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą główną kierowcy mana i przodem golfa uderzył w bok naczepy ciężarówki. Po zbadaniu stanu trzeźwości policjanci stwierdzili, że kierowca osobówki jest pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. 21-latek z ogólnymi potłuczeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Augustowscy policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.  – oficer prasowy KPP w Augustowie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.