środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 8958 wyświetleń

Zbiórka odpadów-konkurs

K O M U N I K A T

Urząd Miasta informuje, że uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy chcą brać udział w III edycji konkursu

„SELEKTYWNA ZBIÓRKA ODPADÓW OPAKOWANIOWYCH”

mogą od dnia 1 sierpnia 2005 r. dostarczać odpady opakowaniowe do Miejskiego Centrum Odzysku Surowców Odpadowych przy ul. Ekologicznej w Grajewie.

Punkty przyznane za odpady dostarczone po 1 sierpnia 2005 r. zostaną zakwalifikowane w terminie późniejszym do III edycji konkursu. Jednocześnie informujemy, że po worki na odpady i indywidualne rejestry wywozu odpadów opakowaniowych można zwracać się do:
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Grajewie
ul. Targowa 19
- Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Grajewo
ul. Strażacka 6 pok. 31


UM Grajewo

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (3)

Ludzie co wy robicie jakie odpady przy komunalce to jest składowisko to zagraża skażeniem środowiska .. to jest skandal tam leży kupa butelek plastikowych co jakiś czas pakują je do worków i to jest segregacja odpadów ?

ta cała segregacja odpadów w Grajewie to jedan wielka propaganda

Władze mogły by poważnie zająć się problemem śmieci, a nie robić tylko akcje. Co się dzieje z kontenerami do selektywnej zbiórki? Co się dzieje potem ze śmieciami? Jak wygląda śmietnik burmistrza itp? Czy w klasach szkolnych są podwójne kosze: na papier i pozostałe itp? Dlaczego ludzie wysypują śmieci do lasu za śmietnikiem komunalnym a nie na śmietnik?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.