niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 9929 wyświetleń

Zbiórka odpadów III

Burmistrz Miasta Grajewo ogłasza III edycję konkursu pn. „ Selektywna zbiórka odpadów opakowaniowych ”.

Konkurs skierowany jest do młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. III edycja konkursu rozpocznie się 1 września 2005 r., a zakończy się 31 listopada 2005 r.

Szczegółowe informacje dot. selektywnej zbiórki odpadów komunalnych udzielane będą w Wydziale Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Grajewo ul. Strażacka 6 pok. 31, tel. 273-87-67

UM Grajewo

Komentarze (8)

Burmistrzu, dzieci i młodzież niech się uczy , a odpady niech uprząta służba do tego powołana, przecież to nasz fundament.

No i lol;] bardzo dobrze że zbióka jest prowadzona bo śmieci pełno:P
Ja to zbieram żeby tylko przyjeżdzali po worki w porę;]

Znów okazuje się ,że zbieramy tylko to za co PUK otrzyma pieniądze (makulaturę,butelki PET ).Nie zbieramy małych baterii (odpady niebezpieczne),czy opakowań wielomateriałowych do utylizacji ,których musiano by dopłacić.Dobrze było ,gdy w wyznaczonych miejscach na osiedlach można było te odpady oddać ,lepsze to niż szukanie punktów odbioru przy ulicach .

ta osoba która się nie podpisała napisała źle. dzieci i tak i tak się nie uczą :P więc niech się na coś przydadzą (żart :P)

PUK Sp.z o o Grajewo zajmuje się odpadami i ich sortowaniem to do nich należy.

ZBIERAMY TE ODPADY BO NAM DAJĄ NAGRODY A ZE SIĘNIE UCZYMY MAMY WIECEJ CZASU NA ZBIERANIE

Jaka zbiórka, jaka segregacja? Nie dalej jak wczoraj czy przed wczoraj pojazd z PUK-u zabierał już posegrowane materiały wtórne z kontenerów przy śmietniku os. Południe 31 do tego samego pojemnika mieszając je. Pytam po co ?Dobrze że jest taka akcja ale nie marnujmy tego co jest już zrobione

Selektywna zbiórka odpadów musi być prowadzona już w domach - jest to podstawa efektywności. Cóż z tego że jest PUK i że do niego należy odbiór odpadów - sortować trzeba od początku -wtedy nie będzie tylu wysypisk, a surowce wtórne nie będą walały się po PUKU w nieskonczoność. Młodzież trzeba edukować, bo to oni tu zostaną i będą musieli żyć w syfie. A segregować w domach nie chce się tylko zaściankowym ćwierćmózgom i wygodnickim staruchom

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.