środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 12268 wyświetleń

Zatrzymany pedofil

6 kwietnia 2007 r.

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o napastowania nieletnich dziewczynek.

W środę wieczorem augustowscy policjanci od jednego z mieszkańców otrzymali sygnał, że na ulicy minął osobę, która odpowiada portretowi pamięciowemu poszukiwanego pedofila. Na miejsce błyskawicznie pojechali kryminalni, którzy zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że to 25-letni mieszkaniec Augustowa. Latem ubiegłego roku zgłoszono policji kilka przypadków napadu młodego mężczyzny na dziewczynki na terenie osiedli w centrum Augustowa. Policyjne ustalenia wskazywały, że sprawcą tych zdarzeń była ta sama osoba. Młodzieniec wchodził za małymi dziewczynkami do klatek schodowych bloków. Tam obmacywał intymne części ciała swoich kilkuletnich ofiar. W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał się do kilku takich czynów. Zebrane przez funkcjonariuszy dowody pozwoliły na przedstawienie mu zrzutów popełnienia przestępstw seksualnych. Dodatkowo policjanci w przeszukanym mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczyli komputer. Biegli sprawdzą zawartość twardego dysku.  

Prowadzący sprawę policjanci nie wykluczają, że mogło dojść do innych tego typu przestępstw, a pedofil na sumieniu ma więcej ofiar. Pod numerem telefonu 087 643 93 33 lub 112 funkcjonariusze czekają na ewentualnych pokrzywdzonych.

Zatrzymanemu za napastowanie nieletnich grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie zostanie doprowadzony do augustowskiej prokuratury.

sierż. Kamil Tomaszczuk
KWP B-stok

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

środa, 21 lutego 2024

Kondolencje mjr Cezaremu Kasprzakowi

Komentarze (12)

to bedzie mial lipe w puszce...hehehe

a czy ktoś widział w Grajewie pedofila Franka_z_Mazur podobno już wyszedł na wolność.

pewnie ze wyszedl,widzialem go kilka razy,jezdzi tym swoim czerwonym samochodzikiem jakby nic sie nie stalo a znam go bo byl ksiegowym w naszej firmie.

w wizeieniu pokazo mu co to znaczy byc napastowanym :) niech kupi karton mydla i za kratki

Franek_z_Mazur....... ma się nadzwyczaj dobrze,ale w firmie......ręki chyba nikt nie podaje :)

No tak,dobrze ,że go złapali,ale ciekawe co będzie za 10 lat kiedy wyjdzie na wolność?Co wtedy?

dlaczego blokujecie wypowiedzci ludzi?? Trzeba tego gościa napiętnowac każdy wie kim on jest i trzeba ludzi ostrzeć przed nim toć to zboczeniec!!

Bardzo dobrze że trafił gdzie jego miejsce.
W kratę będzie mu do twarzy.:)

Wyjdzie na wolność i dalej będzie gwałcić 25 lat i do tego kastracja !!

kastracja!!!!!!!!!!

wykastrowac .....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.