poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 13000 wyświetleń

Zatrzymani za rozbój


Grajewscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców miasta, którzy pobili 59-latka. Sprawcy ukradli pokrzywdzonemu portfel, zegarek oraz wynieśli z mieszkania telewizor. Teraz 29 i 30-latek za rozbój odpowiedzą przed sądem.

W minioną środę po południu dyżurny grajewskiej Policji otrzymał zgłoszenie o rozboju w jednym z mieszkań przy ulicy Sportowej. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że do mieszkania weszło dwóch mężczyzn, którzy pobili znajdującego się tam 59 –latka. Następnie napastnicy ukradli mu portfel, zegarek oraz wynieśli telewizor należący do właściciela mieszkania. Dzięki intensywnej pracy grajewskich funkcjonariuszy szybko ustalono napastników. Wczoraj policjanci zatrzymali wytypowanych sprawców rozboju. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Grajewa w wieku 29 i 30 lat. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Mundurowi odzyskali również skradzione przedmioty.

Teraz mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Komentarze (17)

trzymajcie się mocno!

A dać im pałowanie przez cało noc i bieganie po schodach i obciążyć ich rodziców kosztami operacji policyjnej

nareszcie Grajewo odpocznie

pozamykać tych nierobów ..

obywatel zgadzam się co do tego ze solidnie ukarać, ale jak można obciążać rodziców dorosłych ludzi?Czytaj uważnie....

do więzienia nierobów!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobrze zamknąć ich wkoncu bedzie spokój ;) i tak juz długo na wolnosci sa ... ;/

zamknąć ich i do ciężkich prac tych nierobów!!

do kamieniolomów ulice zamiatac odsniezac cala zime a nie cala kare siedziec w cieplej celi i w gierki grac

trzymajcie się koledzy z gwo

Tak jak napisał(a) kika - do ciężkiej roboty ich wysłać, a nie do ciepłego pierdla z trzema posiłkami dziennie, świetlicą, siłownią, etc... Kara musi być karą, taką żeby czuli przez 24h dziennie, że na to zasłużyli, a nie nasze pieniądze wydawać na ich utrzymanie w anclu, gdzie tylko podszkolą swój złodziejski "fach".

ŚWIAT ZA KRAT NIE TAKI KOLOROWY :D

"rodziców obciążyć kosztami" Obywatel co ty piszesz - to stare konie

Przezyj to sam... :)

tacy odważni to po co gęby chowają

ogarnijcie . nie wiecie jak jest w wiezieniu a gadacie glupoty... jak tacy mocni jestescie to idzcie do tych kamieniolomow sami. Skad mozecie wiedziec dlaczego to zrobili? sie zaloze ze zaden z was nie powiedzialby im w oczy tego co pisze w komentach. jedyne co to Traugutta dobrze napisal. podzielam jego zdanie. pozdro dla chlopakow z GwO!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.