środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11481 wyświetleń

Zatrzymani w 5 minut

Ukradli pieniądze z hurtowni. Pięć minut  później  zatrzymał ich policyjny pościg. Policjanci sprawdzają, czy w podobny sposób nie okradali innych hurtowni w kraju.

           Dzisiaj przed godziną 11:30 do jednej z hurtowni przy ul. Ciołkowskiego w Białymstoku weszło kilku mężczyzn. Zamówili towar, po który  sprzedawca poszedł na zaplecze. W tym czasie jeden z nich sięgnął do kasetki, w której były pieniądze. Trzymając w ręku plik banknotów mężczyźni wybiegli ze sklepu. Tam wsiedli do czekającego na nich białego opla. Samochód gwałtownie odjechał. Sprzedawca zadzwonił do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Ten błyskawicznie przez radiostacje poinformował wszystkie będące w pobliżu patrole. Radiowóz z drogówki, który w tym czasie był na drodze do Bielska Podlaskiego zobaczył poszukiwanego opla. Policjanci zawrócili i ruszyli za nim. Po krótkim pościgu zmusili kierowcę do zjechania na pobocze. Funkcjonariusze zatrzymali i obezwładnili czterech mężczyzn. Okazali się nimi mieszkańcy województwa pomorskiego w wieku od 29 do 59 lat. Mundurowi pod jednym z foteli znaleźli skradzione pieniądze - prawie 2000 zł.

 Teraz policjanci ustalają rolę każdego z zatrzymanych. Sprawdzają także, czy mężczyźni w podobny sposób nie okradali innych hurtowni w kraju. Osoby, które padły ofiarą złodziei prosimy o kontakt z białostocką Policją. 
Rzecznik KWP Białystok

Komentarze (4)

Brawoooooo Policja... Uznanie i poparcie od uczciwych obywateli. Więcej takich akcji. Złodzieje i bandziory musza trafiac za kraty.

brawo Policja:), oby zawsze tak szybko i skutecznie działali! brawo!

brawa dla policji wiwat!!!!!

[...] Ten "błyskawicznie" przez radiostacje [...] no dajcie spokoj, zeby chociaz po godzinie on ich poinformowal to by bylo dobrze ;/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.