wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 13052 wyświetleń

Zatrzymani sutenerzy

Nakłaniali do prostytucji młode, atrakcyjne kobiety. 5 sutenerów wpadło w ręce policji. Wszyscy zostali tymczasowo aresztowani.

    Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wkroczyli do kilku białostockich agencji towarzyskich. Zatrzymali tam 5 osób, dwie kobiety i trzech mężczyzn w wieku od 25 do 35 lat podejrzewanych o nakłanianie do prostytucji. Według policyjnych ustaleń przynajmniej od 2 lat osoby te zmuszały do prostytucji młode atrakcyjne mieszkanki naszego województwa. Zysk za swoją prace kobiety oddawały sutenerom. Pokrzywdzonych w ten sposób zostało kilka z nich. Jeden z zatrzymanych 35-letni Mariusz S. pseudonim „Koń” to właściciel agencji z ulicy Hetmańskiej i Strzeleckiej. Drugi z nich Zbigniew W. sprawował pieczę nad lokalem przy ulicy Słonecznikowej. Obaj wcześniej byli już karani za rozboje i zgwałcenia.
    Cała piątka usłyszała zarzuty nakłaniania do uprawiania prostytucji w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wszyscy zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.
Prowadzący sprawę policjanci podejrzewają, że pokrzywdzonych kobiet może być więcej. Osoby, które w podobny sposób zostały poszkodowane, prosimy o kontakt z wydziałem kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza 65 tel. 085 677 31 70.

mł.asp. Kamil Tomaszczuk

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (5)

A może ich zgwałcić???????bydlaki

dobrze im tak frajerzy


Zeby nikt tam nie jezdzil to by tego nie było . wszystko teraz swiete . kobiety chca szybkiej kasy , a chłopy chca sie rozerwac . jestem za tym aby ich wypuscic i moze w grajeie ktos pomysli nad takim lokalem.
pozdrowienia dla ludzi z brazy

Polskie prawo to kpina a do tego jest przeciwko obywatelom i pokrzywdzonym.Ktoś gwałcił teraz zmuszał i możeeeeeee dostanie do 3 lat góra.Ja bym za to i inne dożywocie dawał i to do odpracowania w kopalniach węgla i innych niebezpiecznych miejscach-a wynagrodzenie za to powinny dostawać pracownicy tam pracujący :)

w grajewie powinna byc agencja.jestem za.ale tyh frajerów mi nie szkoda.jezeli w przeszłosci byli karani za gwałt.na cwelownie ich .chłopaki na kopernika będą wiedzieli co z nimi zrobic.ja byłem na kpernika to wiem co sie z takimi robi hahahahahaa

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.