niedziela, 17 października 2021

Wiadomości

Zatrzymali pijanego kierowcę

Zatrzymali pijanego kierowcę

Grajewscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę ciężarowego dafa, który przejeżdżał przez miasto krajową 61. Mężczyzna stracił prawo jazdy i trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj około godziny 20.30 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie patrolowali przebiegającą przez miasto krajową 61. W pewnym momencie na ulicy Piłsudskiego zauważyli podejrzanie jadącego ciężarowego dafa. Okazało się, że zatrzymanym do kontroli pojazdem kierował 44-letni Litwin. Funkcjonariusze w trakcie rozmowy z kierującym poczuli silny zapach alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Mężczyzna był pijany. Miał blisko 2,9 promila alkoholu w organizmie. Obcokrajowiec stracił prawo jazdy i trafił do policyjnego aresztu. Natomiast jego auto zostało zabezpieczone na parkingu strzeżonym. Teraz 44-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

sobota, 16 października 2021

Rewitalizacja Centrum Grajewa

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.