niedziela, 17 października 2021

Wiadomości

Zatrzymali czterech złodziei

Zatrzymali czterech złodziei

Grajewscy policjanci zatrzymali czterech młodzieńców w tym dwóch nieletnich, którzy włamywali się do samochodu. Sprawcy ukradli z niego lampę, radioodtwarzacz i głośniki.

Wczoraj dyżurny grajewskiej jednostki Policji został poinformowany o włamaniu do samochodu pozostawionego na drodze poza terenem zabudowanym, za wsią Wólka Piotrowska w gminie Rajgród. Sprawcy wybili szybę, a następnie ukradli z niego lampę, radioodtwarzacz i głośniki. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z psem tropiącym. „Czworonożny funkcjonariusz” podjął trop i poprowadził mundurowych w kierunku wsi, a następnie na teren jednej z posesji. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli skradzione przedmioty. Podjęte przez policjantów działania doprowadziły do zatrzymania czterech sprawców kradzieży. Okazali się nimi mieszkańcy wsi w wieku od 18-15 lat. Wszyscy zatrzymani odpowiedzą przed sądem. - informuje KPP w Grajewie


sobota, 16 października 2021

Rewitalizacja Centrum Grajewa

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.