poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 16614 wyświetleń

Zasnął za kierownicą

Zmęczenie kierowcy najprawdopodobniej doprowadziło do sytuacji, w rezultacie której doszło do czołowego zderzenia forda z nissanem. Okoliczności wypadku w gminie Radziłów ustalają grajewscy policjanci.

Dzisiaj przed świtem w gminie Radziłów, na drodze z Klimaszewicy do Mścich doszło do czołowego zderzenia forda z nissanem. Z wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 18-letni kierowca forda mondeno najprawdopodobniej na skutek zmęczenia chwilowo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę drogi. Nadjeżdżający w tym czasie z naprzeciwka 23-letni kierowca nissana chcąc uniknąć zderzenia z sunącym w jego stronę fordem wykonał manewr obronny i zjechał na przeciwległy pas jezdni. Jednak wówczas kierowca modeno również gwałtownie wrócił na swój pas. W rezultacie doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów.

W następstwie wypadku obrażeń ciała doznali obydwaj kierowcy i 19-letnia pasażerka nissana. Cała trójka została odwieziona do szpitala. Okoliczności zdarzenia szczegółowo wyjaśniają grajewscy policjanci. - KPP w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

niedziela, 14 kwietnia 2024

Adam Doliwa - "Serdecznie Dziękuję"

Komentarze (3)

to cud że to tylko tak się zakończyło:( Edzia Rafał wracajcie szybko do zdrówka:*

cudem to jestes ty edzio

Rafałeczku wracaj do zdrowia szybko bo tęsknimy :(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.