Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 3936 wyświetleń

Zarobki na stanowisku dyrektora

Zarobki na stanowisku dyrektora

Od lat największe emocje budzą pieniądze i zasobność portfela, zwłaszcza cudzego. Wiele osób w małych ojczyznach interesuje ile pieniędzy ze wspólnych, publicznych budżetów wydaje się na wypłaty. Trzeba jednak pamiętać, że płaca ma wynagradzać zaangażowanie, dużą wiedzę, odpowiedzialność i ciężką pracę.

Ponad 700 000 zł rocznie kosztują budżet miasta Grajewo wynagrodzenia dyrektorów: żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych - wynika z oświadczeń majątkowych, złożonych przez nich za 2020 rok.

Zarobki szefów miejskich placówek oświatowych:

dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 - 113 139,61 zł
dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 - 103 569,56 zł
dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 - 96 151,99 zł
dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2 - 88 750,77 zł
dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 - 88 039,94 zł
dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6 - 86 912,76 zł
dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 - 84 476,88 zł

 

http://bip.um.grajewo.pl/

Komentarze (17)

. Za odpowiedzialność, stres i wiele innych czynników to nie warto być Dyrektorem. Niektórzy nauczyciele mają większe zarobki.

Klasy połączono w duże grupy, dla oszczędności. Dlaczego w szkołach jest po dwóch wicedyrektorów? Niż demograficzny, dzieci mniej a trzy osoby pobory dyrektorskie biorą. ?

A gdzie zarobki dyrktorow m.in. Szczuczyna, Wąsosza.?

I co z tego, że dzieci coraz mniej, jak biurokracja coraz większa? A zapowiada się, że będzie jeszcze gorzej. No i poza tym kto wysłucha te tabuny roszczeniowych rodziców, które z byle czym lecą od razu do dyrektora? Nie chciałabym tej roboty i tych pieniędzy. Ale dla równowagi może opublikujcie też zarobki dyrektorów miejskich przedsiębiorstw, instytucji urzędów. Dlaczego tylko szkoły?

Podane kwoty brutto czy netto?

dziwi mnie jedno że dyrektor odchodzi z jednej szkoły na emeryturę a potem wraca do innej i dalej pracuje/

Ciekawe, że zarobki dyrektorów szkół są odwrotnie proporcjonalne do wielkości tychże, czyli im mniejsza szkoła , tym więcej się zarabia? Coś tu jest postawione na głowie. A może to od władzy miejskiej zależy.?

Moja koleżanka jest pedagogiem w jednej z tych szkół, nie odchodzi na emeryturę, bo zarabia więcej od dyrektora

No patrzajta ludziska, patrzajta. Zaraz okaże się, że Burmistrz zarabia na swoim stanowisku mniej niż gdyby pozostał dyrektorem jedynki. No ten świat to już na głowie staje.

Jak ja jeszcze raz usłyszę, o strajku nauczycieli z powodu niskich płac to, chociażem stary, za kłonicę chwycę i pójdę im tłumaczyć, że nie mają racji.

Dlaczego dyrektor SP Nr1 zarabia najwięcej?

Wszystkich ujadaczy zapraszamy do Jedynki, posmakować ten "miód". Zwalnia się stanowisko dyrektorskie.

haffciarka - Bo SP 1, to Alma Mater naszego Burmistrza Przynależność jakby zobowiązuje. Zresztą na pewno wiesz o co chodzi, bo pytanie zapewne było retoryczne ;)

stary belfer - Jakich ujadaczy? Żadnych krytycznych komentarzy? Żadnych uwag? Według ciebie lepiej by było - albo dobrze albo wcale? Wydaje mi się, że osoby publiczne powinny mieć nieco "grubszą skórę" na krytykę opinii publicznej. Być może nie zawsze słuszną ale tak już jest. Tacy są ludzie.

Filozofie grecki, w moim wpisie drugą połowę wypowiedzi wyciął inteligentny inaczej cenzor redakcyjny.😂.

Dyr Jedynki ma najwięcej, bo wliczona jest nagroda jubileuszow za 40 lat pracy, ale dyr idzie na emeryturę, można startować do tego miodu

Szkoda , że odchodzi,

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.