Kultura i rozrywka

Zaproszenie do udziału w plastycznym konkursie bożonarodzeniowym

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GRAJEWIE ODDZIAŁ DLA DZIECI

zaprasza klas I-VIII do wzięcia udziału w bożonarodzeniowym konkursie plastycznym na „Najładniejszy witraż”.  Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie oryginalnego witrażu okiennego jako dekoracji świątecznej.

Cele konkursu:
kształtowanie dziecięcej wyobraźni
wypracowanie w dzieciach zmysłu estetycznego
rozwijanie zainteresowań plastycznych
doskonalenie umiejętności manualnych

Warunki uczestnictwa: zgłoszenie swojego uczestnictwa w Oddziale dla Dzieci MBP w Grajewie lub pod numerem telefonu 86 211 92 11 praca ma być wykonana w formie wycinanki, z użyciem papieru, bibuły lub krepiny. Można użyć elementów ozdobnych, takich jak brokat, cekiny i tym podobne. Witraż ma mieć format A4 do każdej pracy powinny być dołączone następujące informacje: imię i nazwisko uczestnika konkursu, wiek, nazwę klasy i szkoły oraz numer telefonu
zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb konkursu oraz publikację zdjęć na FB i stronie internetowej Biblioteki prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i V-VIII prace będzie można odebrać w Oddziale dla Dzieci MBP po rozstrzygnięciu konkursu

Kryteria oceny:
zgodność z tematem
oryginalność pracy
ogólna estetyka pracy
technika wykonania
samodzielność

Oceny prac dokona Komisja powołana przez Organizatora konkursu

Terminy: prace należy złożyć do dnia 17 grudnia 2021 r. w Oddziale dla Dzieci MBP w Grajewie na Osiedlu Broniewskiego 3 podsumowanie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 30 grudnia 2021 r. (czwartek) o godz. 14.00 w Centrum Młodego Czytelnika na Osiedlu Broniewskiego 3 w Grajewie.
Wyniki konkursu oraz zdjęcia wszystkich prac zostaną opublikowane na stronach internetowych miasta oraz Biblioteki

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy dobrej zabawy podczas tworzenia prac!

 

 

Przypominamy, że w ramach drugiego etapu przeniesienia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie z budynku przy ul. Wojska Polskiego 20 do nowej lokalizacji przy ul. Ełckiej 30 od 15 listopada biblioteka jest nieczynna.
 
W związku z powyższym termin wypożyczonych książek zostaje wydłużony do końca stycznia 2022, czytelnik nie ponosi odpowiedzialności za przekroczenie terminu. O terminie otwarcia biblioteki w nowej siedzibie powiadomimy w odrębnym komunikacie.

MBP w Grajewie

 

 

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.