środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 14670 wyświetleń

Zagadkowa śmierć

28 września 2001 roku w pobliżu m. Przechody koło Grajewa odnalezione zostały zwłoki mężczyzny. Biegły medycyny sądowej określił czas zgonu na wiele tygodni, a nawet miesięcy przed odnalezieniem zwłok. Postępowanie prowadzone w tej sprawie przez Komendę Powiatową Policji w Grajewie dotychczas nie doprowadziło do ustalenia tożsamości denata. W związku z tym eksperci zrekonstruowali przypuszczalny wygląd twarzy NN zwłok.

RYSOPIS : wiek około 35-45 lat (rok urodzenia w przedziale 1960-1971), wzrost około 178 cm, budowa sylwetki nie określona, włosy krótkie szpakowato - siwe, zakola skroniowe, bardzo krótki zarost w postaci wąsów i brody tego samego koloru, uzębienie zadbane, starannie wykonane stałe protezy zębów.

Denat za życia przebył zawał przegrody międzykomorowej serca.

UBIÓR: Szara kurtka ze stójką zapinaną z przodu na zamek błyskawiczny i cztery guziki, siwe spodnie, siwa marynarka w drobną jodełkę, brązowe skórzane buty w przedniej części wykonane z przeplatanych pasków skóry.

Przy denacie znaleziono torbę z czarnego materiału, w której znajdowała się koszula w kratę z krótkimi rękawami, zapinana pod szyją na dwa guziki - rozmiar 22, dwie gazety - "Super Ekspres" wydanie Olsztyn-Ełk-Suwałki z datą wydania 03.08.2001 roku oraz "Z życia wzięte" nr 8/2001 rok z datą 27.07-30.08.2001 rok, starą mapę samochodową Polski wydaną przez Biuro Autostop PTTK w Warszawie. Ponadto odnaleziono opakowania po lekach m.in. psychotropowych i przeciwbólowych "NUROFEN FORTE", "NIFUROKSAZYN", "NEUNDRAGES", "AMOTAKS", "DUOMOX", "NEPROXEN", "ASTAZOLAN".

Ktokolwiek zna tego mężczyznę lub może przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grajewie tel. /086/ 273 03 33 lub najbliższą jednostką Policji - tel. 997
www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (6)

GENIALNA TA POLICJA ROZBIEZNOSZ WIEKU 15 LAT ROKU URODZENIA 11

rozbieznosc wieku to 10 a urodzenia 11 wiec wszystko w porzadku matma kuleje widocznie u AS

AS naucz si ę czytać

nie dosyc ze liczyc nie potrafia to i nazw lekow z opakowan tez nie przepisali dobrze-kto tam pracuje?

ja chyba wiem o kogo chodzi

masz racje nazwy lekow zle napisane hahaha

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.