czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 11142 wyświetleń

Zablokują Łomżę?

Mieszkający wzdłuż ulicy Wojska Polskiego łomżanie mają już dość tirów pod oknami swoich domów i zwodzenia w sprawie planowania obwodnicy Łomży. Chcą zablokować ulicę, aby o problemach ich i całej Łomży, przez której środek przejeżdża codziennie kila tysięcy tirów, dowiedział się cały kraj, a zajmujący się budowaniem dróg urzędnicy wreszcie ruszyli z rzeczywistymi pracami nad obwodnicą. „Komitet Sołeczno-Protestacyjny” zaprasza wszystkich dorosłych mieszkańców Łomży, ale także pobliskich miejscowości do udziału w „zgromadzeniu publicznym”.

„Zgromadzenie publiczne” odbędzie się w piątek 16 maja w godzinach 14.00 – 16.00 przy rondzie przy ulicach Wojska Polskiego i Poznańskiej.

Celami zgromadzenia – wyszczególnianymi przez organizatorów – są:
1.rozwiązanie sytuacji bezpieczeństwa życia mieszkańców
2.przyspieszenie budowy obwodnicy Łomży
za 4lomza.pl

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (13)

Całe szczęście że w Grajewie nie ma takiego problemu z tirami jak w Łomży. Jest OK!!! Ropa popłynie z Rosji na zachód rurą przez Bałtyk, to dlaczego tiry nie mogą połynąć statkami ????????? Kto rządzi tym krajem co go zwą POLSKA ? MAM PRZEKONANIE ŻE NIE POLACY

a gdzie jest Szczuczyn???!!!!!!!!!! Ludzie obudźcie się!

CO W GRAJEWIE NIE MA PROBLEMU Z TIRAMI?????????????????????????

W GRAJEWIE TEZ POWINNI ZROBIC BLOKADE NA UL.PILSUDZKIEGO BO NAPEWNO WSZYSCY MAMY DOSC TYCH PRZEKLETYCH TIROW ALE U NAS W GRAJEWIE NIEMA ORGANIZACJI.PRECZ Z TIRAMI Z GRAJEWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A w Grajewie, to aby piwo i grill, a poza tym tu ludzi nic nie obchodzi!

do "W" masz racje nie rzadza polacy rzadza kaczki,nie ludzie lecz zwirzeta!!PRECZ Z TIRAMI

Ej! ale przeciez tiry tez gdzies musza jezdzic... mi one nie przeszkadzaja np. I uwazam ze w Grajewie nic nie trzeba zmieniac... a co do gościa niedzielnego, to chyba kazdy to lubi, jak jest cieplo ;)

Tiry na tory. Niech jeżdżą koleją

A W RAJGRODZIE tez powinno zrobic tez BLOKADE

Tiry nie sa nic winne. tak samo oplaty drogowe placa i to jakie wysokie:/ powinni poprostu lepsze drogi zrobic. za tez oplaty kasy juz duzo sciagneli

tiry na tory tylko nie wzieliscie pod uwage tego ze polskie trakcje kolejowe i wszystkie wiadukty sa za niskie, a przebudowa trakcji to takie same koszty jak budowa autostrad. Wiec co bedzie lepsze?? Na budowie autostrad to wszystkim kierowcom wyjdzie na lepsze.

Gorzej będzie jak Tiry zacznął strajk!!!! Przypomnijcie sobie jak było we Włoszech

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.