poniedziałek, 2 października 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 17940 wyświetleń

Zabawa w Klubie Seniora

Klub Seniora przy ul. Konstytucji 3 Maja w Grajewie istnieje od 11 maja 1992 r. Należą do niego renciści i emeryci.

Osoby starsze przychodzą tam aby porozmawiać, pograć w karty, szachy, poczytać, pooglądać TV oraz zjeść obiad. Najtańszy obiad można kupić już za 0,94 zł.
Dla klubowiczów organizowane są wyjazdy na pikniki, do teatru, pielgrzymki do miejsc świętych oraz wycieczki krajoznawcze. Spotykania odbywają się również w Wigilię, Święta Wielkanocne, Sylwestra czy z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W październiku obchodzony jest Dzień Seniora. Z tej okazji organizowany jest bal, na którym m.in. ogłasza się wyniki konkursu (trwa on od stycznia do października) na Seniora Roku, który wybierany jest wśród klubowej społeczności. W takie ważne dla Nich święta odwiedzani są przez uczniów z Grajewskich szkół, którzy np.: organizują im spektakle.

- Zapraszamy również na pogadanki policję, sanepid, pielęgniarki, którzy informują seniorów o zagrożeniach i radzą jak postępować w trudnych sytuacjach. Opiekujemy się i porządkujemy groby zmarłych seniorów - mówi Pani Wojsławowicz kierownik Klubu Seniora.

26 stycznia 2005r. odbył się bal karnawałowy połączony ze świętem Babci i Dziadka, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Seniorzy na bal przychodzą z własnym koszyczkiem oraz wnoszą symboliczną opłatę na zespół. (foto)

A.B.
e-Grajewo.pl

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (3)

prodiż z klubu seniora

pozdrowienia dla mojej babci z klubu senira :) niezla z niej dupcia

Pozdrowienia dla mojej sasiadki Pani Wasilewskiej Teresy oraz zycze jej aby sie tak bawila caly czas

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.