Sport

  • 13 komentarzy
  • 9102 wyświetleń

Z Warmii do Wigier

Nowi piłkarze w suwalskich Wigrach.

Działacze porozumieli się z bramkarzem Przemysławem Masłowskim z Grajewa (FOTO) i obrońcą Marcinem Rogozińskim. Obaj gracze zasilą kadrę zespołu, który będzie występował w drugiej lidze.

Masłowski ma 26 lat jest dobrze znany kibicom w regionie. Ostatnio występował w trzecioligowej Warmii Grajewo. Wcześniej grał w Mazurze Ełk i Warcie Chicago.

- Chciałem grać w wyższej klasie rozgrywkowej, a w Wigrach będzie to możliwe- powiedział Masłowski tuż po podpisaniu umowy z suwalskim klubem.

więcej na www.podlaskisport.pl


wtorek, 18 stycznia 2022

Zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci

Komentarze (13)

Powodzenia w Wigrach!!!

Maslak pamietaj o nas

Uszanujmy decyzję Maślaka i patrzmy przez pryzmat ile zrobił dla Warmii a nie do jakiego klubu odchodzi chce się rozwijać więc niech to robi, pamiętając przy tym skąd pochodzi ja rozumiem jago decyzję bo w naszym klubie sytuacja nie jest za ciekawa i większość kibiców powinna to zrozumieć...więc życzmy mu Powodzenia i niech mu się dobrze wiedzie w jego nowym klubie;)Trzymaj się:)

Maslak to spoko ziom w szkole. Mozna z nim normalnie pogadac jak z kumplem ale bez przesady :D POZDRO aby barcelona albo Man UTD !!!! ^^ 1 th Boruc 2 th Masłowski :D

Gdy okręt tonie ...

maslak ty mlody chlop a szukasz szczescia w viagrze ;-) powodzenia i nie zapominaj jaki klub jest na pierwszym miejscu

pozdrowienia z norwegi dla warmi grajewo przesyła R.Wilczyński

Robert, wracaj do naszej bramki, kiedyś dobrze ci szło ;) pzdr

pozdroiwienia z chicago

R.WILCZYŃSKI wracaj do WG ! :D jestes wspaniałym bramkarzem ;]

haha wilku wracaj maslaka zastapisz

Guzek, nie krzycz już na Maślaka!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.