poniedziałek, 22 lipca 2024

Sport

Z Podwórka na Stadion

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS II – III O MISTRZOSTWO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1

W dniach 03-04.03.2012r w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie rozegrano Turniej Piłki  Nożnej dziewcząt i chłopców klas II – III o mistrzostwo szkoły.

W turnieju wzięło udział  55 uczniów. Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji szkoły do Turnieju Piłki Nożnej  ,, Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku ”.

WYNIKI SPOTKAŃ

DZIEWCZĘTA                                                                    CHŁOPCY

1. kl. II a – II b                    4 : 2                                       1. Kl. II a – II b                   9 :3

2. kl. II a – II c                    3 : 3                                       2. Kl. II a – II c                    6 : 4

3. kl. II a    kl. III a           0 : 3                                       3. Kl. II a – kl. III a            0 : 10

4. kl. II b – kl. III b            1 : 9                                       4. Kl. II a – kl. III b            3 : 8

5. kl. II b – kl. II c              2 : 5                                       5. Kl. II b – kl. II c              9 : 2

6. kl. II b – kl. III a            1 : 9                                       6. Kl. II b – kl. III a            1 : 7

7. kl. II b – kl. III b            2 : 5                                       7.  kl. II b  – kl. III b          4 : 6

8. kl. II c – kl. III a             4 : 6                                       7. Kl. II c – kl. III a             2 : 17

8.  kl. II c – kl. III b            3 : 6                                       8. Kl. II c – kl. III b            1 : 15

9. kl. III a – kl. III b           3 : 5                                       9. kl. III a – kl. III b           3 : 3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA                                                                    CHŁOPCY

1. klasa III b                                                                      1. Klasa III a

2. klasa III a                                                                       2. klasa III b

3. klasa II c                                                                        3. klasa II a

4. klasa II a                                                                        4. klasa II b

5. klasa II b                                                                        5. klasa II c

Najlepszymi strzelcami Turnieju  zostali: Weronika Żmijewska i Bartek  Szleszyński  z klasy III a, najlepszymi zawodnikami Turnieju zostali: Samanta Walisiewicz i Piotr Łajewski    z klasy III b, najlepszymi bramkarzami  – Anna Kiluk i Michał  Pieńczykowski z klasy III b.

W skład  reprezentacji dziewcząt weszły: Żmijewska Weronika, Zawistowska Karolina, Kiluk Anna, Walisiewicz Samanta, Karwowska Olga, Borkowska Angelika, Ostrowska Karolina, Łepkowska Lidia, Bukowska Weronika, Babik Zuzanna.

W skład reprezentacji chłopców weszli: Łajewski Piotr, Duchnowski Igor, Łajewski  Michał, Kuczewski  Bartek, Szleszyński  Bartek, Pieńczykowski Michał, Kulbacki Krystian, Kiluk Krystian, Akacki Daniel, Żmijewski Ernest.

 

 

niedziela, 21 lipca 2024

Warmia Grajewo wygrywa z MKS Mazur

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.