niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 12413 wyświetleń

Z nożem na brata

Dwaj bracia razem pili alkohol. Pokłócili się o trzeciego - najmłodszego z nich. Doszło do szarpaniny i bójki. W trakcie walki w ruch poszedł nóż. Ranny 26-latek trafił do szpitala. Młodszego sprawcę zatrzymali monieccy policjanci.

Wczoraj późnym wieczorem w jednej z miejscowości niedaleko Moniek doszło do tragicznego zdarzenia. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że dwaj przyrodni bracia w wieku 23 i 26 lat razem pili alkohol u sąsiada. Po powrocie do domu starszy z nich zaczął dokuczać trzeciemu z braci – najmłodszemu 11-latkowi. W jego obronie stanął 23-latek. Doszło do sprzeczki i szarpaniny. W jej trakcie jeden z nich chwycił nóż i kilkakrotnie ranił przeciwnika w pierś i szyję. Zakrwawiony starszy z mężczyzn upadł na podłogę. Wezwane na miejsce zdarzenia pogotowie odwiozło pokrzywdzonego do szpitala. 23-letniego sprawcę monieccy policjanci zatrzymali przed domem. Badanie wykazało, że był pijany. Miał w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu i trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Funkcjonariusze z Moniek wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. KWP w Białymstoku

Komentarze (12)

psychopata!!!!!!!!!

Najpierw piją,a pózniej się biją...
To są skutki picia wódki!

a jaka to miejscowość?

Obaj powini ponieść kare!

To tak jak w naszym Grajdołku podobne sytuacje

alkohol to zguba !!

do ja: czytać nie umiesz.??!! chyba pisze " monieccy policjanci " to z tego wynika że to MOŃKI.!!! boże co za ludzie ;/;/;/!!

do AGA to ty się naucz czytać , bo moim zdaniem to chyba skończyłaś 3 albo i to nie bo tam pisze że nie daleko Moniek

aga jaka ty mądra ajajaja żebyś ty do książki taka była sprytna to że monnieccy policjanci to nieznaczy że to było w mońkach....żal...niewypowiadaj się już

właśnie Aga juz sie nie udzielaj popieram reszte

Wzyscy pszestańcie bo zkończy się tak jak z tym 26-latkiem! Rozumiem ,że ludzie piją wódkę.Ale to nie znaczy ,żeby się upijać za każdym razem!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.