środa, 25 maja 2022

Sport

XIII Podlaski turniej żaków

TURNIEJ ŻAKÓW PAMIĘCI WOJCIECHA CHYLIŃSKIEGO W GRAJEWIE.

     Z udziałem siedmiu drużyn rocznika 2000 i młodsi z woj. podlaskiego i warmińsko – mazurskiego w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się XIII Podlaski Świąteczny turniej żaków Pamięci Wojciecha Chylińskiego.
   W eliminacjach drużyny grały w dwóch grupach, a do gier o najlepsze miejsca trzeba było zdobyć najlepsze miejsce w grupie. I to kwalifikowało do walki o miejsce w końcowej klasyfikacji turnieju. W rozgrywkach grupowych kibice obejrzeli mecz na bardzo wysokim poziomie między drużynami MOSiR Grajewo, a Olimpią Zambrów, który mógłby być ozdobą niejednego turnieju.
     W rundzie finałowej też nie brakowało emocji. W meczu o V – VI miejsce decydowały rzuty karne, które skutecznie wykonywali młodzi piłkarze Olimpii Zambrów. W meczu o trzecie miejsce wyraźnie wygrali zawodnicy MOSiR – u Grajewo w pojedynku z Roną 03 Ełk. Finał to ciekawy mecz zespołów z woj. warmińsko – mazurskiego. W 6 minucie bramkę na wagę zwycięstwa zdobył  Szymon Furtek, który po ostatnim gwizdku sędziego długo przyjmował gratulacje od kolegów i trenera Jana Pupka.
    Wszystkie zespoły otrzymały puchary oraz nagrody dla każdego uczestnika. Było to możliwe dzięki wsparciu od Piekarni i Masarni Łaguna, Oddziałowi PKO BP w Grajewie i Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol. Specjalne nagrody otrzymali – Martyna Cwalińska z Pisza, jedyna dziewczyna w turnieju  oraz Bartek Wiśniewski z MOSiR Grajewo, który, zdobył siedem bramek.
                                                                                                                                               WJ
WYNIKI
Miejsce siódme UKS Biała Piska
Mecz o piąte miejsce: Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo 0 : 0 , karne 3 : 0.
Mecz o trzecie miejsce: MOSiR Grajewo – RONA 03 Ełk 6 : 1,
Finał: Huragan Pisz – Sokół Pisz 1 : 0.

 

niedziela, 22 maja 2022

AMP Girls. Dziewczyny na medal!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.