poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11372 wyświetleń

Wywiad z komendantem

Spotkanie z Ireneuszem Glinieckim Komendantem Powiatowym Policji w Grajewie

Na ostatniej sesji Rady Powiatu użył Pan stwierdzenia, że "narkotyki są w każdej grajewskiej szkole". Czy to nie dowód bezradności Policji ?
­
- Uważam wręcz odwrotnie. W ostatnich trzech, czterech latach przyłożyliśmy się wyjątkowo do zwalczania narkotyków w mieście. Przyłożyliśmy się dlatego, ze narkotyk to wielkie zło. Przyłożyliśmy się dlatego też, że otrzymaliśmy liczne sygnały od społeczeństwa, że są w Grajewie osoby, które narkotykami handlują. Zatrzymaliśmy wszystkich dealerów narkotykowych w mieście. Doprowadziliśmy ich przed prokuraturę, przed sąd i w konsekwencji za kratki. Natomiast narkotyki są dziś na tyle powszechne, że sięgają po nie co raz młodsze osoby, również w szkołach. Ale powtarzam są to pojedyncze osoby, które korzystają z używek na własny użytek ... więcej

e-Grajewo.pl


e-Grajewo.pl

www.narkotyki.e-grajewo.pl


Komentarze (2)

Jeszcze nie tak dawno niektóre dyrektorki grajewskich szkół twierdziły, że u nich w szkole na pewno nie ma narkotyków. Kto więc mówi prawdę?

mało policji panie szanowny na ulicy
tylko w samochodzie jeśli juz to widac to nie tak miało być trzeba posłać grubasów by pochodzili np. pod szpital ja sieleczę a widze młodzież hula sobie obok zakaźnego , a to nie tak powinno być policja i jeszcze jest straż miejska a porządku brak

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.