Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11381 wyświetleń

Wyrób kartę rowerową

Co roku w miesiącach maj i czerwiec przeprowadzane są wojewódzkie egzaminy na kartę rowerową i motorowerową we wszystkich szkołach powiatu grajewskiego.

W Grajewie egzaminy odbędą się w następujących dniach:
- 3.06 w SP nr 1 godz. 10.00 - część teoretyczna; egzamin praktyczny odbędzie się w miasteczku ruchu drogowego (ul. Mariana Buczka)
- 6 – 7.06 w SP nr 4 - egzamin j/w
- 9 – 10.06 w SP nr 2 - część praktyczna godz. 16.00 w miasteczku ruchu drogowego(ul. Marian Buczka)

Obowiązek przygotowania uczniów spoczywa na nauczycielach. Egzaminy prowadzone będą z udziałem policjantów ruchu drogowego. Dokumenty wydawane będą z końcem roku szkolnego przez dyrektorów poszczególnych szkół.

dla e-Grajewo.pl
Naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego KPP Grajewo
kom.mgr Bogdan Hirniak

Komentarze (7)

Super .Już będe miała krtę rowerową !!!

a ja dzis w mojej szkole(PG3) zdalam na motorowerowa!:D:P ale siem ciesze! o jaaaaaaaaA:P:P:P hehehe

bardzo dobry pomysl popieram

a mi sie zawsze zdawalo (choć nie jestem Grajewianką), ze sciezka rowerowa miesci sie przy ulicy Buczka! Bo ul. Dolna droga redakcjo konczy sie chyba na wysokosci massy... a potem jest ul. Gorna- rownolegla do ul. W. Polskiego i Buczka nowo wybrukowana - przy miasteczku rowerowym, e-grajewo nie zna miasta;) wstyd troche...

Olu droga! zwracasz uwagę redakcji, ul. Dolna czy Górna, a sama nie wiesz, że "Massa" to nie "Massa" tylko "Jaskółka", u nas niestety ludzie potrafią wytykać tylko błędy innym, kiedy sami je popełniamy; z nudów chyba

olu wstyd trochę...a feeee...

popieram pana iniciatywe,bardzo trafny pomysl

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.