poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Wiadomości

Wypadek z promilami na 61

Uszkodzone 3 pojazdy, 6 osób w szpitalu i zatrzymany po krótkim pościgu pijany kierowca – to efekt nocnego wypadku na krajowej 61. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają augustowscy policjanci.

W nocy z 21 na 22 I br. około godziny 1.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie powiadomiony został o zderzeniu trzech pojazdów na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Bargłów Dworny. Na miejsce natychmiast wysłane zostały policyjne patrole. Tam mundurowi wstępnie ustalili, że jadący w kierunku Netty kierowca audi w pewnym momencie z nieznanych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok naczepy ciągniętej przez volvo, z którym się wymijał. Następnie audi się odbiło i zderzyło czołowo z poruszającym się za ciężarówką osobowym renault. Zaraz po wypadku siedzący za kierownicą audi mężczyzna zaczął pieszo oddalać się z miejsca zdarzenia. Jednak chwilę później został zatrzymany. Okazało się, że 34-latek był pijany. Miał blisko 1,4 promila alkoholu w organizmie. W wyniku zderzenia z połamanymi żebrami i biodrem został przewieziony do szpitala. Trafiła tam też z urazem biodra i ogólnymi potłuczeniami 41-letnia kierująca renault oraz czwórka podróżujących z nią pasażerów w wieku od 32 do 77 lat. Natomiast dwóm mężczyznom jadącym ciężarówką nic się nie stało.

Badanie alkomatem wykazało, że pozostali uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Augustowa.


poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.