piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12858 wyświetleń

Wypadek przed Grajewem

Droga 61, 5.10.2007r.,

Kobieta jadąca Audi 80 do Grajewa do pracy nie opanowała pojazdu, prawdopodobnie w czasie manewru wyprzedzania. Samochód zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Na szczęście na tym odcinku nie rosną wzdłuż drogi drzewa - kobieta wraz z pasażerem (ok. 4-letnim dzieckiem) przeżyli.

e-Grajewo.pl

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (9)

baba za kierownicą.

do kokos:
a co ty masz do baby?. Nawet najlepszemu kierowcy może się to przytrafić. A kobiety też dobrze jeżdża autami.

Kazdemu sie zdaza dyskryminatoze !!!

a co ty masz do bab za kierownica sam nie jestes lepszy pewnie

dlatego jestem zwolennikiem wycinania drzew w pasie drogowym

Jeżdzę prawie codziennie tą trasą policja powinna na odcinku Grajewo Tama umieścić kilka fotoradarów ,kierowcy jężdzą jak piraci a szczególnie Litwa i na warszawskich numerach . Zazwyczaj giną nie winni ludzie .

do koks: mowisz na baby a ciekawe jak sam jezdzisz!!!????? taki mądry jestes

a co to kobiety,ta droga jest niebezpieczna przez litwinow i warszawiaków co nie umieją jezdzić po ludzku,trzeba cieszyć się że przeżyli,życzę im dużo zdrowia i szybkiego zapomnienia o tym wypadku,pozdrawiam

do kinio wiesz nie wiem czy nie w szwecji powycinano drzewa w skraji i ponad 50% spadły wypadki śmiertelne ale politycy mają inne zajęcia zamiast pomyślć

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.