Kraj

  • 1 komentarzy
  • 2684 wyświetleń

Wypadek na ul. Suwalskiej

W dniu dzisiejszym ok godz 7.00 otrzymalismy zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym na ul. Suwalskiej w Ełku. Zadysponowano zastęp ratownictwa drogowego. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w zdarzeniu uczestniczyły 3 pojazdy – samochód osobowy, bus oraz autobus komunikacji miejskiej MZK w Ełku. W wyniku tego zdarzenia 3 osoby zostały poszkodowane i odwiezione do ełckich szpitali. Szczęściem w tym nieszczęsciu było to, że w autobusie MZK nie było żadnego pasażera.

 Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w uszkodzonych pojazdach, pomocy zespołom medycznym w ewakuacji osób poszkodowanych z samochodu osobowego. Przy użyciu sorbentu zebrano z jezdni płyny eksploatacyjne oraz resztki koroserii z rozbitych pojazdów. Działania trwały 2 godziny. Dochodzenie prowadzi KPP w Ełku - Rzecznik prasowy KP PSP asp. Mirosław Burakiewicz

Komentarze (1)

Bardzo ladnie.Szkoda ze jeszcze szybciej nie jechal.Takim to powinni od razu prawo jazdy zabierac

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.