środa, 25 maja 2022

Wiadomości

Wypadek na ul. Kopernika

Zdarzenie miało miejsce dnia 12.02.2011r. w Grajewie na ul. Kopernika. Informacja do PSK wpłynęła o godzinie 21.11

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody ciężarowe Man (Rosja) i Volvo (Litwa) oraz samochód osobowy Renault Megane. Droga Krajowa nr 61 jest częściowo zablokowana a ruch odbywa się wahadłowo. Kierujący samochodem osobowym wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wpadł w poślizg i uderzył w nadjeżdżający samochód ciężarowy Man a następnie odbił się i uderzył w nadjeżdżający samochód ciężarowy Volvo. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała. Teren działań  zabezpieczono taśmą ostrzegawczą i pachołkami przed dostępem osób postronnych, odłączono akumulator w uszkodzonym aucie osobowym oraz sprawdzono czy nie ma wycieku paliwa i innych płynów eksploatacyjnych.

 Przy wykorzystaniu  sorbentu Damolin zebrano olej silnikowy z jezdni, który wyciekł z samochodu osobowego Renault. Po zakończeniu działań przez Policję uszkodzony pojazd osobowy został odholowany przez pomoc drogową a samochody ciężarowe odjechały na pobliski parking. Usunięto pozostałości powypadkowe z jezdni stwarzające zagrożenie w ruchu drogowym.

FOT. PSP w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.