sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 37 komentarzy
  • 22277 wyświetleń

Wypadek na drodze nr 65

Piątek 4 lipca godz. 15.30
Odcinek Ruda - Ciemnoszyje.
Jeden kierowca samochodu ciężarowego zginął na miejscu.

Zdjęcia

Policja ustala przyczyny wypadku.

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (37)

wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego... widziałam to gdy było już po wszystkim... ludzie zwolnijcie i uważajcie bo możecie zabić niewinne osoby!!! trochę wyobraźni!!!

Brak wyobrazni dlatego tak sie dzieje poprostu lekkomyslnosc( może zdarze) tak zdarzyles do nieba.......

Niech Cie przygarnie Chrystus uwielbiony
On wezwal Ciebie do królestwa światła
Niech na spostkanie w progachOjca domu
Po Ciebie wyjdzie litosciwa Matka...

Głębokie wyrazy wpółczucia dla rodziny.
Spoczywaj w pokoju :(

[*]

Proszę przyjąć moje najszczersze kondolencje. bardzo mi przykro... łaczę sie w bólu ze stratą ojca i meżą [']

ja sie mjalam z straza i karetka wiec sie domyslilam ze byl wypadek;/;/ wyrazy współczucia[*]

co to sie dzieje ostatnio z tym podlassiem :(

podobno 2 zgineły z cieżarowego samochodu od drewna???????? a pan z cieżarowego od wegla żyje.... wiec wkońcu ja???

ten z węglem wyprzedzał i jak ten tym zielonym samochodem zobaczył go zacząl uciekać do rowo a tamten zrobił to samo

jedna osoba nie żyje... kierowca samochodu od drzewa...

tu podobno mają być komentarze więc policji tez mogą dotyczyć.. pisze to raz jeszcze ponieważ uważam że to także jest ważne.. wczoraj mogli jacyś dwaj panowie policjanci trochę pokierować ruchem a nie wszystkie samochody jechały aż do miejsca wypadku dopóki w Rudzie nie zaczął pewien Pan pokazywać gdzie jechać aby ominąć to zdarzenie...w szkole policyjnej o ile wiem to troszkę inaczej uczą zabezpieczania miejsc wypadku..

a ten co jechał z węglem?

SPOCZYWAJ W POKOJU PANIE JURKU!!! BEDZIE NA CIEBIE BRAKOWAC!!!CODZIENNIE TAKI USMIECHNIETY !!! WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZINY!!!POKOJ JEGODUSZY

ten Pan od węgla podobno wyleciał z kabiny i to go uratowało... został przewieziony do szpitala

Spoczywaj w pokoju... Najszczersze kondolencje w imieniu moim i rodziny... Trzymaj sie Magda ;( [ * ]

Szkoda trchoe tego pana, ale co sie stało z tym co wiozł węgiel

jest to najniebezpieczniejsza droga w okolicy, dziury, górki zza których nic nie widać oraz duży ruch ale ludzie jeżdżą jak szaleni. Pędzą bez wyobraźni narażając siebie oraz innych na śmierć. Jak widać pośpiech nie popłaca, a rzyzykować życiem za skrócenie czasu przejzdu o 5 min to bezsens i głupota.
Ludzie wolniej życie jest piękne po co je tracić!!!

oj,oj,oj, niedobrze.

Akurat znam każdą dziurę na tej trasie (również zawodowo jeżdżę). Na jezdni w miejscu wypadku są niewidoczne lecz silnie odczuwalne wyboje na jezdni, mnie też rzuca silnie na tym fragmencie drogi, zwykle jak dojeżdżam do tego miejsca to silniej zwracam uwagę. Między krzyżówką do Białaszewa a Rudą jadąc w str. Grajewa każdy je odczuje choć nie zauważy, zdradliwy fragment, który powinien być całym pasem odnowiony. Pozdrawiam i kondolencje dla rodziny Jurka oraz powrotu do zdrowia kierowcy patelni...

Odszedł jeden z najsympatyczniejszych przewoźników Pfleiderera...Niech Pan spoczywa w pokoju Panie Jurku!!!Szczere wyrazy współczucia rodzinie!!!

smutno mi bardzo :-( - szczere kondolencje całej rodzinie Jurka !!!!!
to był jeden z niewielu niepoprawnych optymistów, człowiek, który potrafił cieszyć się każdą chwilą swojego życia...... stąd też "śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą...." :-(

jak ktos nie wie to niech nie pisze! Nie bylo zadnego wyprzedzania ani nie zawiniły zadne dziury! najzwyczajniej na swiecie zawinilo zmęczenie! kierowca (sprawca) zasnal i zjechal na przeciwległy pas...wprost na drugie ciezarowe auto :( sprawca wylecial z kabiny i zyje! a niewinny czlowiek w skutek niemal czolowego zderzenia zostal przygnieciony w swojej kabinie :( i Panie swiec nad Jego dusza!

szukacie winy???? wina leży w naszych władzach niestety samochodów przybywa a drogi?! pożal się boże dziura na dziurze i o wiele za mało, niestety wypadków prezybywa, kondolencje dla rodziny P.Jurka.

Najszczersze kondolencje w imieniu moim i rodziny . Trzymaj sie Magda

i jak zwykle droga nr 65 heee....

W tym wypadku zginoł znajomy mego taty [*] z jego zielonej kabiny nie zostało nic...

Do ,,ja,, - jesteś głupi jak .... jeżdżę zawodowo , często też tą drogą . Chyba nigdy nie siedziałeś w samochodzie ciężarowym . Na tych dziurach w ciężarówce umarłego by ruszyło , więc jeżeli nie masz zielonego pojęcia to patafianie się nie odzywaj

JESTEM W SZOKU :((((((((((((((((((((SZCZERE KONDOLENCJE CAŁEJ RODZINIE

to jest straszna tragedia wspołczuję rodzinie bardzo !!! :(:(

Ludzie !! Piszecie głupoty i przez to każdy z was torzy własna historie a to wszystko sprawia ogromna rzykrość tym którzy wiedzą jak było na prawde!! Powodem wypadku nie byly ani dziury ani zmeczenie ani bezmyślność kierowcy!!!!! zawiodło auto! człowiek który prowadzil to auto był zawodowcem!! Wszyscy użalacie sie nad soba a to on bedzie żył z poczuciem winy!!!!! kondolencje dla rodziny zmarłego!!

Każdy wypadek na tej drodze jest dla mnie wielkim przeżyciem mieszkam w rudzie i od kąt pamiętam w mojej wsi i okolicach ciągle gna ludzie...Nawet 25m od mojego domu zgneli ludzie... Tragedia nic nie pomorze tak miało być :-<

do kierowca - 1. dochodzenie policyjne wstępne oględziny wskazują że pan "ja" miałchyba racje, 2. trochę kultury . 3. kondolencje dla rodziny i bliskich.

cotu dużo mówić MASAKRA filmik to pikuś w porównaniu z realem widziałem to ...

Akurat tak się składa, że na tej trasie nie ma dziur. Odcinek, na którym doszło do wypadku posiada nową nawierzchnię. Prawdą jest, że droga jest za wąska dla samochodów ciężarowych. Prawda jest taka, że kierowca jadący od strony Białegostoku zjechał an przeciwległy pas ruchu i wiadomo jak było dalej.

Czy ktoś znał lepszego człowieka jak Jurek? Myślę że nie.

zgadzm się z przedmówcą Jurek był fajnym facetem zawsze uśmiechniety, pełen żartu, bedzie nam go bardzo brakować! mamy nadzieje że TAM jest mu znacznie lepiej... napewno pozostanie w naszej pamieci na długo !

przed wojną był tam pochowana kobieta i tam stał krzyż ale zniszczyli i tam straszy tam jest prosty oddcinek drogi

ciekawe ja on sie tam wrył

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.