poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 15539 wyświetleń

Wypadek na 65

 

Kierowca tira nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zderzył się z dostawczym renault. Kierowca busa z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają grajewscy policjanci.

Dzisiaj przed godziną 11.00 dyżurny grajewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu drogowym na trasie 65 na odcinku Ruda-Ciemnoszyje. Mundurowi na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący tirem 35-letni mieszkaniec Moniek najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze oraz nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego. W trakcie hamowania zjechał na prawe pobocze, kabina ciągnika przesunęła się na przeciwległy pas ruchu i stanęła w poprzek jezdni. W wyniku czego doszło do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka masterem. 57-letni kierowca renault z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. - informuje KPP w Grajewie

Grajewscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (7)

no i znowu w wypadku brał udział tir. może wie ktoś dlaczego?

Kiedy ktos powie stop tirom.
"Tiry na tory" jedyne roziazanie. ostatnie wypadki w okolicy grajewa zawsze z udziałem tira. Kierowcy tirów nie zawsze sa winni ale jak bardzo zwiekszaja zageszczenie na drogach.

marcin i tu z toba sie zgadzam

do marcina.,,tiry na tory,,-,,kobiety na traktory,,w jakich czasach ty zyjesz...pomysl zanimcos napiszesz....chyba ze jestes z tych pseudo-zielonych

do miro- chłopie jeżeli coś powiesz to najpierw dwa razy sie zastanów bo widze ze zielonego pojęcia nie masz o życiu

tak dla jasności to wdług statystyk "tiry" powodują 7% ogólnej liczby wypadków w polsce

powoduja 7% ale w ilu biorą udział ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.