czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

Wyniki egzaminów

Szkoły podstawowe i gimnazja (również z naszego miasta) otrzymały raporty omawiające wyniki sprawdzianów na koniec roku szkolnego 2003/2004.
1 kwietnia 2004 roku po raz trzeci został przeprowadzony sprawdzian umiejętności
uczniów kończących naukę w sześcioletniej szkole podstawowej. Sprawdzian ten jest pierwszym powszechnym i obowiązkowym egzaminem zewnętrznym, do którego przystępują uczniowie w naszym systemie oświatowym.

...W naszym kraju z łącznej liczby 529 920 szóstoklasistów do sprawdzianu przystąpiło 527 245 uczniów. Z przyczyn zdrowotnych lub losowych z udziału w sprawdzianie zwolniono 717 uczniów, a 1958 nie przystąpiło do egzaminu. Natomiast 136 uczniów jednej z szkół z terenu podległego OKE (Okręgowa Komisja Egzaminacyjna) w Łomży nie przystąpiło do sprawdzianu w dniu 1 kwietnia 2004 r., ponieważ przewodniczący szkolnego zespołu egzaminacyjnego nie mógł otworzyć kasy pancernej, w której przechowywano arkusze egzaminacyjne...

e-Grajewo.pl
źródło: cke.gov.pl

foto - szkoły podstawowe

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.