środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11888 wyświetleń

Wymiana słupa energet.

30 stycznia 2007r.

Na ul. Targowej w Grajewie trwa wymiana słupa, który nie wytrzymał próby czasu. W związku z potrzebą usunięcia starego, zniszczonego zagrażającego bezpieczeństwu i postawieniem nowego słupa należało odłączyć przewody napowietrznej linii energetycznej, tym samym odciąć mieszkańców tej okolicy od prądu.

Zakończenie prac zaplanowano ok. godz. 15tej. Zakład Energetyczny wtedy zapewne przywróci dopływ prądu grajewianom.

e-Grajewo.pl

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (8)

Oddaję hołd wieloletniej służbie na polu elektryfikacji miasta Grajewa! Nikt nie zliczy ilu burzom, snieżycom, wichrom i obsikującym pieskom się oparł. Ilu wędrowcom znużonym trudną sztuką utrzymania się w pionie służył oparciem, odpoczynek dając, pozwalał orientację w terenie odnaleźć, powrót do domu zapewniając. Przechodniu patrząc na ten oto słup nowy wspomij czasami zasługi jego poprzednika!!!!

PIĘKNY OKRES DO WYMIANY SŁUPA ENERGETYCY SOBIE WYBRALI,PRĄD ZAMIAST O 15 POPŁYNĄŁ O18. ORGANIZACJA SUPER!!!!!!!!!!!!!!

o 15 ???? światło przywrócono o 19 po co wprowadzają w błąd

PRACOWNIKOM CHYBA SIE NIE SPIESZYŁO., ALBO POMYLILI GODZINE 15,00 Z 18,00. A CO MAJĄ POWIEDZIEĆ MIESZKAŃCY POZBAWIENI ŚWIATŁA.LODÓWKI ROZMROŻONE,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.ALE CO TO KOGO INTERESUJE.BYLO JESZCZE DŁUŻEJ NAPRAWIAĆ!!!!!!!!!!!!!!

Fajnie na targowej wymieniano słup a na prawie całym osiedlu południe i na pobliskich ulicach nie było światła.I na dodatek zero reakcji przez pracownika elektrowni-odłozył słuchawke,pewnie po co? informowac mieszkanców ,których nie dotyczy ta wymiana słupa.Milo załatwia sie nas oczekujacych na prąd.Pozdrowienia oby tak dale i jak najwięcej tak miłej obsługi.

NIE KTORZY WIDOCZNIE NIE ODRÓRZNIAJA 15 OD 18 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Prądu nie było nie tylko na ul.Targowej, ale i na Konstytucji 3 Maja. Byłam w Medicusie i żadnego badania nie można bylo wykonać.

Informacja po fakcie, a moze tak należałoby się napisac tydzień przed ,zeby ludzie mogli sie dowiedzieć i ewentualnie innych powiadomić, a nie pozbawić mieszkańców i zakłady pracy prądu na tyle godzin.Widzieliśmy jak wygladała ta wymiana słupa -według starego powiedzonka -" czy sie stoi czy sie leży,......"

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.