poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 7962 wyświetleń

Wyjazdy wakacyjne 2004

Do redakcji e-Grajewo.pl zaprosiliśmy Panią Renatę Bednarowicz doradcę turystycznego z firmy Biacomex. Poprosiliśmy aby powiedziała nam o ulubionych kierunkach podróży mieszkańców Grajewa i okolic.

- Ponieważ pogoda w sezonie letnim nie dopisuje Grajewianie wybierają ciepłe kraje. Najczęściej odwiedzane są: Grecja, Hiszpania, Włochy. W Polsce dużym powodzeniem cieszą się góry i Mazury.
Ja gorąco polecam np. Hiszpanię, gdzie oprócz ciepłego morza oraz piaszczystych plaż znaleźć można niespotykaną gdzie indziej bujną roślinność, jedyne w swoim rodzaju tradycyjne restauracje oraz wiele innych atrakcji. Plażowiczom polecam znane na całym świecie kurorty, już od 1199 zł ! W cenę wliczone są przeloty, wyżywienie, opieka polskiego rezydenta, ubezpieczenie – 7-14 dni. Miłośnikom zwiedzania pokażemy najpiękniejsze miasta i zabytki hiszpańskie już od 1099 zł za 10 dni, w tym przejazd, opieka pilota, ubezpieczenie, wyżywienie.
więcej...


Irena Ciborowska – Kowalska z biura „ORBIT”- Nasze biuro głównie sprzedaje bilety autokarowe i lotnicze, nie zauważyłam zwiększonej liczby wyjazdów na wczasy kolonie czy wycieczki. Nasi klienci kupują typowe bilety zazwyczaj tylko przejazdowe nadal chyba w celach zarobkowych. Na uwagę zasługuje fakt, iż od pierwszego maja na trasie „Grajewo – Anglia” nie widać wzmożonego ruchu osób.

więcej...
e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

Faktycznie polecam wczasy w Hiszpanii-są naprawdę niezpomniane!!! I nie chodzi wcale o bujną roslinność - tylko o klimat-mnóstwo młodzieży, w powietrzu unosi się "zapach" niekończącej się zabawy w nocnych dyskotekach i klubach-jest rewelacyjne. Gorąco polecam!!!!

a ja polecam Włochy

a moze tak do Portugali

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.