Wiadomości

Wybrano szefa grajewskiej PO

Wybrano szefa grajewskiej PO
We czwartek, 07 kwietnia 2011 roku w Grajewie odbył się III Zjazd Powiatu Grajewskiego Platformy Obywatelskiej RP. W zjeździe uczestniczyło 12 delegatów wybranych na spotkaniach kół oraz przedstawiciele władz wojewódzkich z posłem Józefem Klimem na czele.
Podczas spotkania zgromadzeni wysłuchali sprawozdania z działalności grajewskiej Platformy w minionej kadencji. Przedstawił je przewodniczący Krzysztof Jamrozy. Dokonano również wyboru nowych władz. Przewodniczącym PO w Powiecie Grajewskim został wybrany jednogłośnie Stanisław Adam Doliwa.

    Dyskusję zdominowały aktualne problemy oraz perspektywy rozwoju miasta i powiatu. Sporo uwagi poświęcono również zbliżającym się wyborom parlamentarnym.Stanisław Adam Doliwa - " Mam 41 lat i od początku mojego życia jestem związany z powiatem grajewskim. Na jego terenie urodziłem się, spędziłem dzieciństwo oraz większość dorosłego życia. Obecnie z żoną i dwójką dzieci mieszkam i pracuję w Grajewie. Staram się aktywnie  działać  na  rzecz naszego  miasta. Jednymi z form mojej aktywności jest pełnienie funkcji przewodniczącego Platformy Obywatelskiej RP w Grajewie i wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Grajewskiego.
Kwalifikacje...
Studia magisterskie ukończyłem na Wydziale Humanistycznym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie na kierunku nauki społeczne, specjalizując się z politologii i historii. Ukończyłem również podyplomowe studia z zarządzania na Uniwersytecie w Białymstoku oraz podyplomowe studia przedsiębiorczości realizowane przez Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. W ciągu kilkunastu lat pracy zawodowej ukończyłem ponad 50 różnego rodzaju kursów i warsztatów wzbogacających moją wiedzę i umiejętności przydatne w pracy zawodowej i działalności społecznej.
Kariera...
Swoje dorosłe życie rozpocząłem od odbycia służby wojskowej jako podchorąży w WSOWZ we Wrocławiu. Ważnym doświadczeniem zawodowym była praca przedstawiciela handlowego i własna działalność gospodarcza, którą prowadziłem przez kilka lat. Jednak najwięcej satysfakcji sprawia mi praca z ludźmi, dlatego m.in. postanowiłem pracować
w oświacie. Obecnie pracuję jako nauczyciel przedsiębiorczości, wiedzy o społeczeństwie i historii. Wcześniej pełniłem obowiązki doradcy w WOM i ODN w Łomży. Stale też współpracuję z OKE w Łomży".

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.