niedziela, 25 września 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9347 wyświetleń

Wybory do sejmiku 20 maja


W niedzielę 20 maja mieszkańcy województwa podlaskiego ponownie wybiorą radnych do sejmiku wojewódzkiego. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikowało właśnie projekt rozporządzenia w tej sprawie.

Ponowne wybory są konieczne, bo podlaskim radnym w ciągu trzech miesięcy od ogłoszenia wyników wyborów samorządowych nie udało się wybrać zarządu województwa w pełnym, 5-osobowym składzie.
lomza.pl

niedziela, 25 września 2022

BMW wypełnione papierosową kontrabandą

niedziela, 25 września 2022

Rosjanie uciekają przed poborem do wojska

Komentarze (4)

kilkunastu gości zwanych politykami nie mozę sięd ogadać w sprawie wyboru zarządu, a głupi wyborcy będą chodzić jak barany do następnych wyborów??? Nie wspomnę o kosztach!!! W życiu nie wybiorę si.ę na tę wybory. Myślę , zęmiezzkańcy Podlasia powinni zrobić to samo ... i pokazać w ten sposób tym zadufanym w sobie dupkom , co na prawdę o nich się myśli. A więc, bojkot!!!

znowu będzie kicha..

Myślę, że ci, którzy byli w poprzednim sejmiku, powinni mieć teraz zakaz startu w wyborach. Bo jeśli wygrają, znów się nie dogadają w kwestii wyłonienia zarządu i będą kolejne wybory...

A niby dlaczego ma byc kicha?Juz teraz powinniscie wiedziec na kogo glosowac.Mam nadzieje,ze spoleczenstwo Grajewa zaglosuje w koncu na kogos z Grajewa,..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.