poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9802 wyświetleń

Wybory do sejmiku 20 maja


W niedzielę 20 maja mieszkańcy województwa podlaskiego ponownie wybiorą radnych do sejmiku wojewódzkiego. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikowało właśnie projekt rozporządzenia w tej sprawie.

Ponowne wybory są konieczne, bo podlaskim radnym w ciągu trzech miesięcy od ogłoszenia wyników wyborów samorządowych nie udało się wybrać zarządu województwa w pełnym, 5-osobowym składzie.
lomza.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (4)

kilkunastu gości zwanych politykami nie mozę sięd ogadać w sprawie wyboru zarządu, a głupi wyborcy będą chodzić jak barany do następnych wyborów??? Nie wspomnę o kosztach!!! W życiu nie wybiorę si.ę na tę wybory. Myślę , zęmiezzkańcy Podlasia powinni zrobić to samo ... i pokazać w ten sposób tym zadufanym w sobie dupkom , co na prawdę o nich się myśli. A więc, bojkot!!!

znowu będzie kicha..

Myślę, że ci, którzy byli w poprzednim sejmiku, powinni mieć teraz zakaz startu w wyborach. Bo jeśli wygrają, znów się nie dogadają w kwestii wyłonienia zarządu i będą kolejne wybory...

A niby dlaczego ma byc kicha?Juz teraz powinniscie wiedziec na kogo glosowac.Mam nadzieje,ze spoleczenstwo Grajewa zaglosuje w koncu na kogos z Grajewa,..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.