środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 10849 wyświetleń

Wstrzymane zlecenia stałe

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grajewie rozsyła informacje do lokatorów o stanie konta czynszowego na dzień 31.12.2007r. Niedopłaty wynikają z różnych przyczyn jedną z nich może być wstrzymanie płatności za pomocą zleceń stałych realizowanych przez bank PKO BP oddział w Grajewie.

Pod koniec roku bank PKO BP modernizował system komputerowy, z niezrozumiałych przyczyn  zlecenia stałe polegające na opłacie czynszu dla SMLW w Grajewie w miesiącu listopadzie i grudniu nie były wykonywane.

Konieczna jest wizyta w banku  w celu ponownego ustanowienia zlecenia stałego. Bank nie powiadamia swoich klientów o zaistniałej sytuacji.


e-Grajewo.pl

Komentarze (9)


współczuję, tez tak kiedyś miałem z tym bankiem. niestety mysiałem sie potem gimnastykować z opłatami.

Public Relations w wersji POLAND 2.0 (Brawo!) Parwie jak w filmie "MIŚ"

no, no... PKO nieładnie...

oczy mi wyszły na wierzch kiedy dowoedziałam się o zadłużeniu - a jak sie okazuje to nie ja to bank

W tym banku kiedyś zamykałam ROR i niby został zamknięty, na słowo, bo nikt mi nie dał potwierdzenia twierdząc, że nie jest potrzebne (a ja młoda i wtedy niedoświadczona, nie domagałam się, ufając uczciwości bankowców). Po pół roku przyszło wezwanie do zapłaty za prowadzenie rachunku (który wcześniej przecież zamknęłam). No i zapłaciłam. Nie chcę mieć nic wspólnego z tym ... BANKIEM!
Współczuję poszkodowanym klientom ...

Właśnie przyszło do mnie wezwanie ze Spóldzielni o zadłużeniu byłem w banku PKO i oczywiscie przelewy nie poszły zastanawiam się czy nie zmienić banku

W normalnym banku zarząd już dawno by nie istniał (dymisja), ale "ten" bank nie musi się nazbyt starać o klienta; polecam sprawdzić ile udzielił kredytów hipotecznych w 2007 roku - klienci będą biegli do banku - odwrotnie raczej nie. (oj nie!).

w szczuczyńskiej placówce PKO z pośród załogi to jest jedna osoba , która jest kompetetna na swoim stanowisku to Pani Ada M. oraz ta młoda kasjerka. Pozostałe dwie panie wiekowe to chyba robia jedynie dobre wrażenie , ich zachowanie przypomina dawne czasy PRL.

Ja korzystam z bankowości elektronicznej w PKO i bardzo sobie chwalę - nie mam żadnych zaległości - sama zarządzam swoim kontem i polecam innym.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.