Oferty i promocje

WSA współpracuje z GROM-em

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży nawiązała współpracę z GROM-em .

25 marca 2014 r. w murach Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży doszło do podpisania porozumienia pomiędzy uczelnią a grupą GROM. Dokument umożliwia ścisłą współpracę obu pomiotów na rzecz rozwoju kierunku "Bezpieczeństwo Wewnętrzne”.
- Dzięki temu studenci będą mieli nieograniczoną możliwość brania udziału w szkoleniach, zajęciach praktycznych, na wspólne prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych oraz wdrożenia projektów badawczych i rozwojowych - podkreśla dr Andrzej Borusiewicz Prorektor ds. dydaktyki.

- To porozumienie daje nam możliwość pracy z grupą profesjonalistów, którzy latami doskonalili warsztat i gromadzili doświadczenia i teraz mogą przekazać je naszym studentom. Ci będą mieli w zasięgu ręki dostęp do nowinek w zakresie samoobrony, taktyki, technik interwencji, w zakresie przetrwania, jak również obsługi broni – dodaje dr A. Borusiewicz.

Podobne porozumienia dzięki, którym młodzież nabywa przede wszystkim wiedzę praktyczną uczelnia podpisała m.in. z Komendą Miejską Policji w Łomży, Komendą Główną Policji w Białymstoku, Firmami ochroniarskimi, czy Zakładem Karnym w Czerwonym Borze. Kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne I stopnia działa w Wyższej Szkole Agrobiznesu od kwietnia 2011 roku.


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.