wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

Wręczenie sztandaru OSP

W dniu 7.05.2006r w miejscowości Rydzewo - Gmina Rajgród -odbyło się wręczenie sztandaru miejscowej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej. Inicjatorem fundacji sztandaru jest miejscowy proboszcz ks. Artur Gawrychowski, a sponsorami społeczeństwo parafii Rydzewo i firmy z terenu Miasta i Gminy Rajgród. Wręczenie i poświęcenie sztandaru odbyło się po mszy koncelebrowanej przez ks. A. Gawrychowskiego w obecności przedstawicieli władz samorządowych, Starosty Jarosława Augustowskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu Stanisława Kossakowskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Rajgród Zygmunta Dziądziaka oraz przedstawicieli władz pożarniczych w osobach Antoniego Milewskiego - członka Zarządu Głównego ZOSP RP oraz mł. bryg. Andrzeja Jabłońskiego -  D-cy JRG PSP w Grajewie.
Jednostka OSP w Rydzewie powstała w 1920r i należy do czołowych jednostek na terenie Miasta i Gminy Rajgród.  Prezesem OSP jest Krzysztof Iżbicki, a Naczelnikiem Zdzisław Machul. Machu okazji wręczenia sztandaru nie sposób nie wspomnieć o długoletnim naczelniku OSP Henryku Jankowskim, który obecnie pełni funkcję Komendanta Miejsko - Gminnego OSP .

Krzysztof Chełmiński

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.