czwartek, 18 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12701 wyświetleń

Wracali z dyskoteki, dachowali


W nocy z 3 na 4.09.2011 o godz. 1.28 zgłoszono Policji, że w Szczuczynie na ul. Majewskiego doszło do zdarzenia drogowego, gdzie dachował samochód i są ranne osoby.


Funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Vento, mieszkaniec Rudy, przewoził 4 pasażerki. Wszyscy wracali z sobotniej dyskoteki, poruszali się w stronę Szczuczyna.

Z relacji podróżujących VW wynika, że z ulicy Majewskigo w kierunku Wąsosza wyjechał nieoświetlony pojazd (prawdopodobnie czerwony polonez). Kierowca vento, chcąc uniknąć zderzenia, gwałtownie skręcił w lewo doprowadzając do dachowania.
 
3 osoby zostały zabrane do szpitala, jedna z pasażerek doznała obrażeń kręgosłupa i trafiła na odział chirurgiczny, drugą z obrażeniami oka przewieziono do szpitala w Ełku. Mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu – wynik 0,0.czwartek, 18 sierpnia 2022

Pożegnanie Lata 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Poszukiwany ukrywał się w polu kukurydzy

Komentarze (5)

tam powinna stac zawsze w sobote policja, ale co tam. kazdy ma gdzies. pozniej jak jakas tragedia to niewinnego oskarzyc.

mądrego dobrze posłuchać !

Ja jeżdżę tam często z (do) pracy w godzinach wieczornych i pełno tam pijaków chodzi środkiem drogi !! A policja niestety nie fatyguję się tam.

Poprawka tam stoi co sobota policja.

Moja żona z obrażeniem oka nie trawiła do Ełku tylko do Grajewa.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.