sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10565 wyświetleń

Wodociąg na os. Przekopka

Remont i budowa chodnika przy ul. Ełckiej to etap kończący prace związane z poprowadzeniem sieci wodociągowej na os. Przekopka. Wodociąg biegnący ul. Ełcką dotarł, po długim oczekiwaniu mieszkańców, do m.in. Owocowej, Leśnej, Grzybowej, Jeżynowej, Poziomkowej czy Malinowej.

Inwestycja odbywa się w ramach projektu regulacji gospodarki wodno - ściekowej w mieście Grajewo. Wydatki w części odnoszącej się do drogi krajowej należą do GDDKiA, która odpowiada za jej stan. Zakończenie prac planowane jest na ostatnie dni grudnia  bieżącego roku.

e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

ale radość - to powinno być zrobione 50 lat temu-pozdrowienia dla władz Grajewa

No wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że kampania wyborcza wystartowała. Przekopka, Geodetów, Piaskowa - standard! i mamy elektoracik.

O Przekop w końcu będzie miał wodę! ;d haha żart

Zróbcie te chodniki na Ełckiej. Główna trasa ,a zamiast po chodniku to po ulicy trzeba chodzić.

te chodniki dawno powinny być zrobione a kiedy w końcu zrobią normalńą drogę na ul.leśnej????

No w końcu będzie tam chodnik. Lepiej późno niż wcale. Tylko taka uwaga: na zdjęciach pokazano remont chodnika przy ul. Ełckiej w części która popularnie nazywana jest Piaskami a oficjalnie os. Pólnoc (Przekopka jest po drugiej stronie ulicy i nieco bardziej w górę)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.