Kraj

Włamywali się do altanki

Monieccy policjanci zatrzymali sprawców włamania

Monieccy policjanci zatrzymali 7 osób dewastujących domek letniskowy na jednym z ogródków działkowych w mieście. Jak się okazało sześciu młodych mężczyzn i jedna kobieta byli pijani. Teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci.

W miniony piątek po południu dyżurny monieckiej Policji został poinformowany o włamaniu do domku letniskowego na jednym z ogródków działkowych w Mońkach. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam zobaczyli uszkodzone drzwi wejściowe do jednego z domków. Jak się okazało w środku trwała libacja alkoholowa, na której przebywało sześciu mężczyzn w wieku od 18 do 25 lat i 18-letnia dziewczyna. Badanie stanu trzeźwości wykazało u nich od blisko 1,5 promila, do ponad 3 promili alkoholu w organizmie. Sprawcy zdewastowali wnętrze budynku poprzez zerwanie ze ścian boazerii, której użyli do rozpalenia ogniska. Ponadto w budynku policjanci znaleźli przedmioty, które jak się okazało pochodziły z włamań dokonywanych w tym czasie na terenie ogródków działkowych. Teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci. -oficer prasowy KPP w Mońkach

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.