czwartek, 28 października 2021

Wiadomości

Włamanie na ul. Kopernika

Włamanie na ul. Kopernika
17.01.2011 r.
Kradzież z włamaniem
O godz.8.00 przyjęto zgłoszenie, że w nocy z 16  na 17 stycznia złodziej włamał się do budynku firmy przy ul. Kopernika w Grajewie. Zostały skradzione akumulatory, opony i inne części samochodowe. Właściciel oszacował ich wartość na ok. 8 tysięcy złotych.

Kolizja drogowa
O godz. 13.24 zgłoszono, iż na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego, Kopernika i Piłsudskiego w Grajewie kierujący golfem mieszkaniec Ragrodu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas manewru skrętu w lewo. W wyniku tego uderzył w renault, którym jechał mieszkaniec Grajewa. Nikt nie odniósł obrażeń, kierujący byli trzeźwi, sprawcę ukarano mandatem.

18.01.2011 r.
Kolizja drogowa
O godz. 16.24 dyżurny KPP w Grajewie przyjął zgłoszenie o kolizji na ul. Skośnej w Grajewie. Kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu bmw. Doszło do zderzenia pojazdów, obaj kierowcy to mieszkańcy Grajewa. Sprawca otrzymał mandat karny.

19.01.2011 r.
Zatrzymanie poszukiwanego
O godz. 12.00 funkcjonariusze KPP w Grajewie skontrolowali mężczyznę. Okazało się, że 47-letni mieszkaniec Zambrowa jest poszukiwany, został zatrzymany celem odkonwojowania do aresztu śledczego – informuje oficer prasowy KPP Grajewo


czwartek, 28 października 2021

Zakaz odwiedzin pacjentów w Szpitalu

czwartek, 28 października 2021

Mońki: ukradł produkty warte 16 złotych

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.