środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

Włamania do piwnic

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie informuje
o wybranych zdarzeniach

1. Kradzież telefonu – w nocy z 17/18.12.2004 roku w barze na Stacji Paliwowej w Grajewie na ul.Piłsudskiego trzej młodzi ludzie dokonali kradzieży telefonu komórkowego którego właściciel oszacował na sumę 1100 złotych. Dzięki współpracy pokrzywdzonego z policjantami udało się ustalić personalnie sprawców kradzieży.

2. Kradzież z włamaniem – w nocy 23/24.12.2004 roku nieznani sprawcy dokonali kradzieży z włamaniem do dwóch piwnic bloku nr 1 na oś. 1000-cia w Grajewie. Łupem złodziei padły słoiki z przetworami wartości około 150 złW związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem apelujemy do mieszkańców powiatu grajewskiego o zwiększenie uwagi
w trakcie dokonywanych zakupów świątecznych na osoby, które w tym właśnie okresie czasu nasilają działania przestępcze polegające na kradzieżach kieszonkowych, wprowadzaniu do obrotu fałszywych banknotów, fałszywych bonów towarowych. Okres ten sprzyja także kradzieżom mieszkaniowym, kradzieżom mienia, zwłaszcza na szkodę osób starszych, czy też pozostawiających bez nadzoru swoje mieszkanie. Apelujemy o rozsądek i rozwagę, a każdą informację dotyczącą zauważonego przestępstwa prosimy kierować pod adres Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, bądź Posterunków Policji w terenie.

Przypominamy mieszkańcom, iż okres jesienno-zimowy sprzyja dokonywaniu remontów i konserwacji rowerów i w związku z tym można również zadbać
o oznakowanie rowerów w naszej jednostce Policji. Wystarczy przyjść lub zgłosić telefonicznie zamiar oznakowania, a dzielnicowi załatwią sprawę na miejscu.

Korzystając z okazji życzymy wszystkim internatom Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2005 Roku.

mł. asp. Andrzej Łagodziński


środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.