piątek, 3 grudnia 2021

Sport

  • 7 komentarzy
  • 7976 wyświetleń

Wissa niepokonana

Gieret Giby - Wissa Szczuczyn 1-6 (0-1)

W ostatniej kolejce ligi okręgowej bardzo łatwe zwycięstwo odniesli piłkarze szczuczyńskiej Wissy, którzy w meczu wyjazddowym pokonali Gieret Giby aż 6-1!!!

Po dwie bramki zdobyli Arkadiusz Piwko i jego młodszy brat, grający trener Ireneusz, zaś po jednym trafieniu zaliczyli Marcinkiewicz i Łukasz Świderski.
Szczuczyniacy w całych rozgrywkach V ligi tylko dwukrotnie nie zdobyli kompletu punktów, odnosząc dwa remisy w meczu wyjazdowym z Włókniarzem Białystok i u siebie z Hetmanem Tykocin zdobywając aż 83 pkt!!! Na szczególną uwagę zasługuje też bilans bramkowy Wissy 138 strzelonych bramek przy tylko 24 straconych!!!

Z tego miejsca składam najserdeczniejsze gratulacje za dokonania drużyny w minionym sezonie i z nadziejami czekam na nadchodzący sezon, już czwartoligowy. Jednak dla kibiców ze Szczuczyna to jeszcze nie koniec atrakcji związanych z futbolem.

Już w najbliższy czwartek (23.06) o godzinie 15.00 w Szczuczynie rozegrany zostanie towarzyski turniej piłki nożnej. Swój udział zapowiedziały drużyny Mazura Ełk, Sparty Augustów, Olimpi Zambrów i oczywiście gospodarzy. Kibice będą mogli zobaczyć jak ich pupile wypadną na tle tak silnych rywali.

Zapraszamy!
ryto.richi

czwartek, 2 grudnia 2021

Listopadowe starty MOSiR w tenisie

Komentarze (7)

Gratulacje dla piłkarzy WISSY za wykonanie dobrej roboty w tym sezonie :):) nalezy się ogomne BRAVO...!!! WISSA WISSA !!! Zapraszamy na turniej . :):)

gratulacje dla wissy!!! za rok z warmio zagraja jak mlekpol spadnie z 3 ligi!! derby powiatu by byly bardzo interesujace!

malutka poprawka co do punktów zdobytych przez wisse ! otóż wissa zdobyła 86 punktów !! brawo !!

GRATULACJE DLA PIŁKARZY WISSY I ZDOBYCIU JAK NAJWIECEJ BRAMEK W CZWARTKOWYM MECZU

WISSA PANY ZIELONO CZERWONE SZATANY WRACAMY DO 4 LIGI GITARA!!!!!!!!!

Gratulację dla całej drużyny a głównie dla grającego trenera. Pamiętajmy że to Irys wszystko poukładał. Panie Maćku (prezesie) trzeba to docenić!!!!!!!!!!

oby w czwartej lidze tak bylo bo jak dadza dupy to niech nie graja

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.