poniedziałek, 4 grudnia 2023

Sport

  • 7 komentarzy
  • 9249 wyświetleń

Wissa niepokonana

Gieret Giby - Wissa Szczuczyn 1-6 (0-1)

W ostatniej kolejce ligi okręgowej bardzo łatwe zwycięstwo odniesli piłkarze szczuczyńskiej Wissy, którzy w meczu wyjazddowym pokonali Gieret Giby aż 6-1!!!

Po dwie bramki zdobyli Arkadiusz Piwko i jego młodszy brat, grający trener Ireneusz, zaś po jednym trafieniu zaliczyli Marcinkiewicz i Łukasz Świderski.
Szczuczyniacy w całych rozgrywkach V ligi tylko dwukrotnie nie zdobyli kompletu punktów, odnosząc dwa remisy w meczu wyjazdowym z Włókniarzem Białystok i u siebie z Hetmanem Tykocin zdobywając aż 83 pkt!!! Na szczególną uwagę zasługuje też bilans bramkowy Wissy 138 strzelonych bramek przy tylko 24 straconych!!!

Z tego miejsca składam najserdeczniejsze gratulacje za dokonania drużyny w minionym sezonie i z nadziejami czekam na nadchodzący sezon, już czwartoligowy. Jednak dla kibiców ze Szczuczyna to jeszcze nie koniec atrakcji związanych z futbolem.

Już w najbliższy czwartek (23.06) o godzinie 15.00 w Szczuczynie rozegrany zostanie towarzyski turniej piłki nożnej. Swój udział zapowiedziały drużyny Mazura Ełk, Sparty Augustów, Olimpi Zambrów i oczywiście gospodarzy. Kibice będą mogli zobaczyć jak ich pupile wypadną na tle tak silnych rywali.

Zapraszamy!
ryto.richi

czwartek, 30 listopada 2023

Grajwo. Klub Sportowy Ookami

Komentarze (7)

Gratulacje dla piłkarzy WISSY za wykonanie dobrej roboty w tym sezonie :):) nalezy się ogomne BRAVO...!!! WISSA WISSA !!! Zapraszamy na turniej . :):)

gratulacje dla wissy!!! za rok z warmio zagraja jak mlekpol spadnie z 3 ligi!! derby powiatu by byly bardzo interesujace!

malutka poprawka co do punktów zdobytych przez wisse ! otóż wissa zdobyła 86 punktów !! brawo !!

GRATULACJE DLA PIŁKARZY WISSY I ZDOBYCIU JAK NAJWIECEJ BRAMEK W CZWARTKOWYM MECZU

WISSA PANY ZIELONO CZERWONE SZATANY WRACAMY DO 4 LIGI GITARA!!!!!!!!!

Gratulację dla całej drużyny a głównie dla grającego trenera. Pamiętajmy że to Irys wszystko poukładał. Panie Maćku (prezesie) trzeba to docenić!!!!!!!!!!

oby w czwartej lidze tak bylo bo jak dadza dupy to niech nie graja

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.