poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 18119 wyświetleń

WIPASZ w Grajewie

W dniu 5 maja 2006 roku została wydana decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia inwestycyjnego polegającego na budowie wytwórni pasz na działkach położonych w przy ul. Wiórowej w Grajewie. Postępowanie administracyjne w przedmiotowej sprawie prowadzono na wniosek Wytwórni Pasz "WIPASZ" Sp. z o.o.
Firma powstała w 1994 roku. Aktualnie wytwórnia pasz produkcyjnych w swoich zakładach produkcyjnych w Wadągu k/Olsztyna, Morągu oraz Krośnie k/Pasłęka produkuje mieszanki i koncentraty dla drobiu, trzody chlewnej i bydła. Firma posiada własny specjalistyczny transport oraz laboratoria kontrolujące jakość surowców i wytwarzanych produktów. W 2001 roku Wipasz uzyskał Certyfikat Jakości ISO 9001: 2000 ( www.wipasz.pl)


e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Most nad Narwią przybliży nas do Warszawy

poniedziałek, 26 lutego 2024

Przechwycili blisko 19 ton nielegalnego tytoniu

Komentarze (3)

Bendzie więcej pracy w Grajewie brawo tak trzymać

i bardzo dobrze:) iec cos sie dzieje, napewno wielu grajewian znajdzie tam zatudnieni. Myslę ze i pobliscy rolnicy będą mogli sprzedawać tam swoje płody rolne

myślę że dobrze że powstanie ta wytwórnia wipasz wybudował taką wytwórnię w Międzyrzecu Podlaskim otwarcie 27.05.2006r jest przyjazna dla środowiska, technika na wysokim poziomie jak dotychczas nie widzę jakichkolwiek ujemnych skutków dla środowiska czy ludzi.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.