Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 16547 wyświetleń

WIPASZ w Grajewie

WIPASZ w Grajewie

W dniu 5 maja 2006 roku została wydana decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia inwestycyjnego polegającego na budowie wytwórni pasz na działkach położonych w przy ul. Wiórowej w Grajewie. Postępowanie administracyjne w przedmiotowej sprawie prowadzono na wniosek Wytwórni Pasz "WIPASZ" Sp. z o.o.
Firma powstała w 1994 roku. Aktualnie wytwórnia pasz produkcyjnych w swoich zakładach produkcyjnych w Wadągu k/Olsztyna, Morągu oraz Krośnie k/Pasłęka produkuje mieszanki i koncentraty dla drobiu, trzody chlewnej i bydła. Firma posiada własny specjalistyczny transport oraz laboratoria kontrolujące jakość surowców i wytwarzanych produktów. W 2001 roku Wipasz uzyskał Certyfikat Jakości ISO 9001: 2000 ( www.wipasz.pl)


e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

Bendzie więcej pracy w Grajewie brawo tak trzymać

i bardzo dobrze:) iec cos sie dzieje, napewno wielu grajewian znajdzie tam zatudnieni. Myslę ze i pobliscy rolnicy będą mogli sprzedawać tam swoje płody rolne

myślę że dobrze że powstanie ta wytwórnia wipasz wybudował taką wytwórnię w Międzyrzecu Podlaskim otwarcie 27.05.2006r jest przyjazna dla środowiska, technika na wysokim poziomie jak dotychczas nie widzę jakichkolwiek ujemnych skutków dla środowiska czy ludzi.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.