poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10886 wyświetleń

Wiosenne porządki SMLW

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grajewie kontynuuje wiosenne prace porządkowe. W piątek przy bloku nr 47 na os. Południe  usuwano  konary, które pozostały po wcześniejszej wycince starych drzew. 

Na szczęście dla internautów oraz użytkowników TV nie doszło do uszkodzenia linii kablowych, które przebiegają w tych miejscach pod ziemią.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (3)

usunięto konar bodajże najstarszego drzewa na osiedlu (brutalnie ściętego jakiś czas temu - komu przeszkadzało to drzewo przy bloku 47? do tej pory nie wiemy)... wycinają stare drzewa .. po co? czyżby zagrożenie ze strony spadających gałęzi, zbyt drogie przycinanie,a może z braku opału i zbyt dużej ilości rzucanego cienia - niewiemy.. Tylko my pokrzywdzeni nie mamy gdzie uwić gniazda, pośpiewac, zjeść se robali i owadów, załatwić się na przechodnia... zgroza

właśnie o co chodzi ?ostatnio spółdzielnia wycina dużo zieleni na osiedlu

pamietam to drzewo z początku lat 70-tych ubiegłego wieku. Chodziłem tamtędy do szkoły przez 8 lat. W tym miejscu był nieużytek - dzikie wysypisko różności. To drzewo to samosiejka pokręcone i powykrzywiane jak historia powojennej Polski

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.