Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 14433 wyświetleń

"Wiktor" zaprasza na zakupy

Dnia 29.10.2007r. o godz. 12:00 uroczyście otwarto nowo wybudowaną szóstą placówkę handlową "Społem" PSS w Grajewie o nazwie "Wiktor" przy ul. Targowej 9.
 
    Poświęcenia obiektu dokonał proboszcz parafii Ojca Pio ksiądz Tomasz Wilga, a wspólnie przecięli wstęgę - zaprzyjaźniony wykonawca robót elektrycznych Pan Wiktor oraz Pani Kierownik supermarketu. Pani Prezes Barbara Sulewska podziękowała zebranym gościom oraz licznie zgromadzonym klientom za przybycie i życzyła, by "WIKTOR" stał się ulubionym sklepem mieszkańców Os. Wiktorowo, na których cześć otrzymał taką nazwę.
   
    Supermarket "WIKTOR" to nowocześnie wyposażona placówka handlowa o pow. sprzedaży 400m2, oferująca klientom szeroki wybór artykułów spożywczych, chemii gospodarczej oraz przemysłowych, zatrudniająca 20 osób.  "Społem" PSS w Grajewie należąca do podlaskiej grupy zakupowej "Jaskółka", liczy że standard obiektu, jego położenie w sąsiedztwie szpitala, wygodny parking, profesjonalny personel oraz proponowana szeroko oferta handlowa spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Komentarze (15)

SuperWiktor :) Po długo oczekiwanym oddaniu sklepu do uzytku dla narodu grajewskiego, ja osobiście jestem zachwycona Wiktorem i bedę go z przyjemnością odwiedzać :)

Jeszcze trochę i osiedle WIKTORóWKA będzie dzielnią seksu i biznesu.

Niech PSS wybuduje jeszcze Wiktorię obok Wiktora

Do amgio: a czemu tak uważasz ?? Teraz tylko czekać na biedronkę ;]

super sklep super obsluga chodze tam codziennie zaopatrzenie super

Wiktor jest super i to co najwazniejsze mila obsluga

super sklep i miła opsługa zachęcam do robienia zakupów w tej placówce handlowej

pani prezesowa dba o wszystkich mieszkancow Grajewa na wiktorowce nie bylo normalnego sklepu duzy plus za pomysl Wiktora super sklep aby tak dalej

fajnie ze wybydowali wiktora chociaz mam blisko moge robic zakupy a nie leciec az do masy zeby zrobic zakupy


"Jaskólka" to podlaska sieć zakupowa skupiająca PSS-y w Augustowie, Grajewie, Łapach, Sokółce, Zambrowie oraz prywatną sp. z B-stoku "Jaskólka" , WIM i TIM. Grupę tworzą nowocześnie działające i prężnie rozwijające się polskie podmioty gospodarcze spośród których trzy znalazły się w "Złotej Setce" najlepszych firm Podlasia za rok 2006 w rankingu organizowanym przez Kurier Poranny. Wśród nich jest również "Społem" PSS w Grajewie obok takich potentatów na rynku jak Mlekpol czy Pfleider.


A co to za prezenty wręcza Karol??


Pan Karol otrzymał prezent od "Społem" i wygląda na zadowolonego

co tu duzo pisac WIKTOR NAJLEPSZY sklep w Grajewie nie ma porownania ze sklepami prywatnymi w sklepach prywatnych widzimy tylko miny niezadowolonych wlascicieli i wiecznie narzekajacych na brak klienta pozdrowienia dla pracownikow WIKTORA stala klientka

Wiktor to super sklep ! widać że personel dba o niego . Zachęcam do robienia zakupów, bo wszystko można tam znaleźć :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.