środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 6353 wyświetleń

Wigilia WTZ 2016

20 grudnia 2016r. w Klubie „Hades” w Grajewie odbyła się Wigilia dla podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie i Szczuczynie, ich bliskich, kadry WTZ oraz członków SWISON. Spotkanie Opłatkowe swoją obecnością uświetnili- Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego p. Stanisław Kossakowski, Zastępca Burmistrza Miasta Grajewo p. Maciej Bednarko, kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie– p. Anna Świderska oraz  ks. Artur Dobrzyński z Parafii Matki Boskiej Nieustającej w Grajewie.

Pan Stanisław Kossakowski złożył życzenia od Zarządu i Rady Powiatu Grajewskiego. Uczestnicy WTZ zaprezentowali Jasełka, które wywołały wiele pozytywnych, radosnych wrażeń i emocji wśród oglądających. Po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu wzajemnych życzeń uczestnicy spotkania udali się na wspólny poczęstunek.
Dziękujemy Grajewskiemu Centrum Kultury za nieodpłatne wypożyczenie sali i obsługę techniczną sprawowaną w tym czasie przez pracownika GCK.

 

Komentarze (1)

wigilia - piękne spotkanie./

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.